Słodko-gorzki debiut Ronaldo w lidze

Cristiano Ronaldo

PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zadebiutował w oficjalnym spotkaniu w nowych barwach. Portugalczyk zaliczył pełne 90 minut w meczu Al-Nassr – Ettifaq. 37-letni napastnik nie trafił do siatki w premierowym starciu w lidze, ale za to wyprowadził drużynę jako kapitan. Gospodarze wygrali 1:0 – trzy punkty zapewnił im Anderson Talisca.

W meczu Al-Nassr – Ettifaq skromnie triumfowali gospodarzeSłodko-gorzki debiut Ronaldo w lidze – jego ekipa wygrała, ale Portugalczyk nie strzelił gola37-letni napastnik był kapitanem Al-Nassr

Cristiano Ronaldo wystąpił już na lokalnych murawach, jednak do tej pory zaliczył wyłącznie mecz towarzyski, w którym połączone zespoły Al-Hilal i Al-Nassr zmierzyły się z PSG. Portugalczyk zdobył dwie bramki, a ten pojedynek zakończył się wynikiem 4:5 dla ekipy z Paryża.

W niedzielę 37-letni napastnik miał okazję zadebiutować w Saudi Pro League w meczu Al-Nassr – Ettifaq. Gospodarze byli wyraźnymi faworytami tej potyczki, co potwierdzili w 31. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Anderson Talisca. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie w tej rywalizacji.

Cristiano Ronaldo nie zdołał wpisać się na listę strzelców, więc bez wątpienia zaliczy swoje pierwsze spotkanie tylko do połowicznie udanych. Reprezentant Portugalii wyprowadził partnerów na boisko jako kapitan.

Al-Nassr – Ettifaq 1:0 (1:0)