Cristiano Ronaldo zaszalał. Dublet Portugalczyka. Al-Nassr zagra w ...

15 dni temu

Dodał: kk

Data dodania: 02-05-2024 9:30

W półfinale King Cup of Champions Al-Nassr pokonało 3:1 Al-Khaleej. Dwa gole w tym starciu strzelił Cristiano Ronaldo.

Al-Nassr - Figure 1
Zdjęcia Własne

Al-Nassr wyszło na prowadzenie w 17. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo, który wykorzystał błąd obrońców Al-Khaleej. Gwiazdor bez problemu umieścił piłkę w siatce przeciwnika. Następnie w 37. minucie rzut karny wykorzystał Sadio Mane. Senegalczyk uderzył pewnie.

W 57. minucie z bliskiej odległości "CR7" skompletował dublet. W końcówce pojedynku dla Al-Khaleej bramkę wywalczył Fawaz Al-Torais. Tym samym drużyna Al-Nassr zagra w finale Pucharu Arabii Saudyjskiej.