Wyśmienity Arsenal gra na wyjeździe! Rywale marzą o przełamaniu

4 dni temu

Przegląd Sportowy OnetPiłka nożnaPremier LeagueWyśmienity Arsenal gra na wyjeździe! Rywale marzą o przełamaniu

Arsenal - Figure 1
Zdjęcia Onet

Premier League

Przerwa reprezentacyjna miała być okazją dla piłkarzy Bournemouth do nabrania świeżości i poprawienia gry, z kolei Arsenal do tej pory prezentował się wybornie. Piłkarze Mikela Artety zajmują trzecie miejsce w tabeli Premier League ze stratą zaledwie jednego punktu do prowadzącego Liverpoolu. Gospodarze sobotniego starcia plasują się na odległym trzynastym miejscu. Kto wyjdzie zwycięsko z tego spotkania? Dowiemy się już w sobotę, 19 października, o godz. 18.30.

Arsenal - Figure 2

19 października 2024, 18:30

Gabriel Jesus (Foto: Rene Nijhuis/BSR Agency / Getty Images)

Treść stworzona ze wsparciem AI

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:AI/Enetpulse

Autor:MTR

Data utworzenia:

19 października 2024 18:30

Przeczytaj także

Tenis 9 min.

Show w meczu Nadala z Djokoviciem! Ostatni raz. Ten gest przejdzie do historii [WIDEO]

To było ostatnie starcie dwóch legend tenisa! W Rijadzie Novak Djoković i Rafael Nadal po raz ostatni wyszli na kort, by rozegrać bezpośrednie spotkanie. I choć stawka była jedynie towarzyska, na trybunach panowała atmosfera święta. A sceny tuż po zakończeniu spotkania zapiszą się w pamięci fanów tenisa na bardzo długo. Hiszpanowi pozostał już tylko jeden występ, po którym zakończy karierę.

Arsenal - Figure 3

LaLiga 16 min.

Dyrektor Barcelony przemówił o Wojciechu Szczęsnym. Jednoznaczne słowa

Dyrektor sportowy Barcelony, w przeszłości gwiazda tego klubu, Deco, skomentował transfer Wojciecha Szczęsnego. — Pomyśleliśmy, że potrzebujemy bramkarza, który zapewni większą równowagę i stabilność — powiedział. Dzielił się też spostrzeżeniami na temat trenera Hansiego Flicka, a przy okazji wbił szpilkę jego poprzednikowi Xaviemu.

Arsenal - Figure 4

Ligue 1 17 min.

Hit w Paryżu! Paris Saint-Germain mierzy się ze Strasbourgiem

Przed nami absolutny hit Ligue 1! W stolicy Francji drugie w tabeli Paris Saint-Germain zmierzy się z siódmą drużyną rozgrywek ze Strasbourga. PSG ma na swoim koncie pięć zwycięstw w tym sezonie, podczas gdy Strasbourg wygrał dwa mecze. Początek spotkania zaplanowany jest na sobotę, 19 października, o godz. 21.00.

Arsenal - Figure 5

Bundesliga 28 min.

Hat-trick w 23 minuty! Nokaut w meczu Bayernu z wicemistrzem Niemiec

Co za mecz Bayernu Monachium! Drużyna Vincenta Kompany'ego nie dała najmniejszych szans wicemistrzowskiemu VfB Stuttgart, pokonując tego rywala aż 4:0! Niekwestionowanym bohaterem spotkania został Harry Kane, który zdobył hat-tricka w zaledwie 23 minuty. Ten wynik daje Bayernowi powrót na pozycję lidera Bundesligi w miejsce RB Lipsk.

Arsenal - Figure 6

Motorowe 29 min.

Robert Kubica z tytułem mistrzowskim! Wygrał "polski" pojedynek

Robert Kubica z mistrzowskim tytułem w European Le Mans Series! To jednak nie wszystko, bo wicemistrzostwo w tej klasie zdobył inny polski zespół.

LaLiga 37 min.

Stanowcza reakcja na słowa Flicka o Szczęsnym. Tego jeszcze w Barcelonie nie było

Słowa Hansiego Flicka o bramkarzach wzbudziły spore poruszenie, a kibice Barcelony zdecydowali się na radykalny ruch. W internecie znaleźć można bowiem petycję, na której kibice domagają się... braku miejsca dla Inakiego Peni w wyjściowym składzie Blaugrany! W ten sposób kibice wyrażają swój sprzeciw wobec decyzji trenera o pozostawieniu Wojciecha Szczęsnego na ławce rezerwowych. Pod petycją podpisuje się coraz więcej osób.

Arsenal - Figure 7

Bundesliga 44 min.

Ważny gol Dawida Kownackiego! Kapitalne wieści prosto z Niemiec

Dawid Kownacki próbuje się odbudować w Fortunie Dusselforf. Polak strzelił gola w meczu z Jahn Regensburg, wygranym aż 3:0, a jego drużyna prowadzi w 2. Bundeslidze. Martwić może jednak co innego.

LaLiga 1 godz.

Real może zrównać się z Barceloną. O to jednak nie będzie łatwo

Celta Vigo zmierzy się z Realem Madryt w 10. kolejce LaLiga na stadionie Abanca Balaidos w Vigo. Spotkanie to jest istotne dla obu drużyn, które walczą o cenne punkty w tabeli. Real Madryt zajmuje obecnie drugie miejsce, podczas gdy Celta Vigo plasuje się na dziewiątej pozycji. Historia bezpośrednich starć zdecydowanie przemawia na korzyść Realu Madryt, który wygrał większość z ostatnich dziesięciu spotkań.

Arsenal - Figure 8

Serie A 1 godz.

Czerwona kartka w 29. minucie. A i tak wygrali! Sceny w meczu Milanu

W 13. minucie wyszli na prowadzenie, ale już w 29. minucie dostali czerwoną kartkę. A i tak udało im się wygrać! AC Milan do samego końca drżał o utrzymanie korzystnego wyniku 1:0 w starciu z prowadzonym przez Kostę Runjaicia Udinese. Goście byli blisko niespodzianki, ale ich gol tuż przed przerwą nie został uznany.

Arsenal - Figure 9

1 Liga 1 godz.

Miedź Legnica już na podium I ligi! Coraz bliżej wielkiego celu

Decydował tylko jeden gol, ale okazał się kluczowy! Bramka Bartosza Kwietnia z 27. minuty meczu pozwoliła Miedzi Legnica na zwycięstwo 1:0 nad Chrobrym Głogów. A to oznacza, że drużyna Ireneusza Mamrota znacznie przybliżyła się do dwóch pierwszych drużyn Betclic 1 Ligi.

Ligue 1 1 godz.

Arsenal - Figure 10
Bomba i gol Przemysława Frankowskiego! Ale co zrobił bramkarz? [WIDEO]

Przemysław Frankowski bohaterem Lens! Polak strzelił cudownego gola w ligowym meczu z Saint-Etienne. Ale... co zrobił w tej sytuacji golkiper rywali? Polak popisał się świetnym, bardzo mocnym uderzeniem z ponad 25 metrów, ale zachowanie bramkarza Gautiera Larsonneura pozostawiało wiele do życzenia. Zobacz bramkę zdobytą przez reprezentanta Polski.

Arsenal - Figure 11

1 Liga 2 godz.

Hit w Pruszkowie. Nafciarze chcą przedłużyć kapitalną serię!

W ostatnim sobotnim meczu Betclic 1. Ligi Znicz Pruszków podejmie na własnym boisku Wisłę Płock! Trener gości Mariusz Misiura przyjedzie na stadion, na którym do niedawna dowodził pruszkowskim zespołem. Faworytami do zwycięstwa będą Nafciarze, ale gospodarze również znajdują się w dobrej formie. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Przekonamy się już w sobotę, 19 października, o godz. 19.35.

Arsenal - Figure 12

RELACJA

Ekstraklasa 2 godz.

Cracovia - Lech Poznań [RELACJA NA ŻYWO]

To będzie absolutny hit Ekstraklasy! Lider tabeli, Lech Poznań, po sensacyjnej porażce z Motorem Lublin (1:2) będzie chciał się przełamać, ale przed nim niezwykle trudne zadanie. A jakby emocji było mało, to spotkanie z Cracovią będzie też starciem wyśmienitych strzelców!

Arsenal - Figure 13
Ten mecz to przesada! Wielkie emocje w Ekstraklasie [SKRÓT]

Po kilkunastu minutach prowadzili 2:0, a na przerwę schodzili przegrywając. I ostatecznie nie zdobyli nawet punktu po porażce 3:4! To, co w Lublinie zrobili gracze Motoru i Widzewa łódź, po prostu trzeba zobaczyć. Właśnie na takie mecze czekają kibice.

Tenis 2 godz.

Mistrzyni olimpijska wraca do gry po roku! Iga Świątek miała z nią problemy

Po roku przerwy WTA odzyskuje jedną ze swoich gwiazd! Jak się okazuje, już wkrótce na korcie zobaczymy Belindę Bencic. Mistrzyni olimpijska z Tokio z 2021 r. wkrótce wystartuje w swoim pierwszym turnieju po narodzinach dziecka. A w przeszłości pokazywała już, jak wielkim zagrożeniem potrafi być nawet dla Igi Świątek. W ich ostatnim meczu było blisko wielkiej sensacji.

Arsenal - Figure 14

Cztery gole i wielkie emocje! Mistrz Polski wraca na podium Ekstraklasy

Mistrzowie Polski się nie zatrzymują! Gracze Adriana Siemieńca po trzech wygranych z rzędu i remisie w hicie z Legią, tym razem pewnie rozbili Zagłębie Lubin 3:1! A bohaterem Jagiellonii Białystok został Jesus Imaz, który strzelił dwie bramki.

Piłka nożna 2 godz.

Poprosił gwiazdę o podpis. Nagle... ukradła jego koszulkę [WIDEO]

Kibic kupił koszulkę Naniego, udał się pod ośrodek treningowy klubu CF Estrela, a skończył z nagraniem, na którym widać, jak... Portugalczyk kradnie mu trykot i odjeżdża. Absurdalna sprawa błyskawicznie trafiła na policję, a przedstawiciele piłkarza skomentowali sytuację. Po ich słowach we wszystko wciąż ciężko uwierzyć.