Futbol Flash: Borussia wypunktowała Heidenheim, Widzew wydarł ...

7 dni temu

Jak weekend, to futbol! Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do rozgrywek ligowych, a wraz z nimi do weekendowego Futbol Flasha. Znajdziesz tutaj najważniejsze informacje o kluczowych meczach, polskich zawodnikach i najlepszych ligach.

Borussia – Heidenheim - Figure 1
Zdjęcia Flashscore
Sobota, 14 września

10:20 Jeśli z wykonywaniem transferów w Fantasy Premier League czekacie do samego końca, podrzucamy wam kilka propozycji na zakup przed 4. kolejką. Przypominamy też, że na Flashscore co tydzień możecie przeczytać porady przed następną kolejką w grze. Deadline dziś o godzinie 12!

Piątek, 13 września

23:55 Cristiano Ronaldo niewątpliwie na uznanie zapracował - dziś w Arabii Saudyjskiej uczczono jego 900 bramek. Tyle że Al Nassr było o włos od blamażu w meczu ligowym z Al Ahli, remisując dopiero dzięki bramce samobójczej w doliczonym czasie.

23:01 Vitor Roque wysyła sygnał Legii Warszawa, że będzie na kogo uważać w Lidze Konferencji. Właśnie zdobył swojego pierwszego gola w barwach Realu Betis. Wprawdzie miał sporo szczęścia z dobitką, ale i umiejętności pokazał nie byle jakie! Na Estadio Benito Villamarin wygrana Betisu 2:0 z Leganes.

22:37 W końcu efektowne zwycięstwo Borussii Dortmund. W meczu z niewygodneym Heidenheim udało się osiągnąć zwycięstwo 4:2. Dwa gole i asystę zainkasował Karim Adeyemi.

22:33 Piątek 13 był faktycznie pechowy dla Wisły Kraków. Biała Gwiazda tylko w pierwszej połowie oddała 22 strzały, a i tak skończyła mecz porażką 0:1 z Wartą Poznań po rzucie karnym. A może to nie pech? Przecież z ostatnich 10 ligowych meczów (wliczając zeszły sezon) krakowianie wygrali tylko jeden.

22:27 Pod koniec meczu piłka stawała już w miejscu, ale nie ustali piłkarze. Gdy GKS-owi Katowice nie udało się zdobyć trzeciego gola w końcówce, Widzew ukradł punkt po świetnym strzale rezerwowego. Łodzianie remisują 2:2 na Górnym Śląsku, a na podsumowanie meczu zapraszamy tutaj.

22:23 W wielkich derbach Chorwacji doszło do zmiany na tronie tamtejszej ligi. Hajduk Split wygrywa na wyjeździe 1:0 z Dinamem Zagrzeb i zostaje nowym liderem Prvej HNL. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Marko Livaja.

20:03 Udane wejście w weekend zaliczyli gospodarze również w pierwszym meczu Betclic 1 Ligi. ŁKS Łódź pokonał Pogoń Siedlce 2:0 po tym, jak przyjezdni stracili jednego zawodnika przed przerwą, a następnie nie wykorzystali rzutu karnego.

19:57 Motor Lublin wygrywa przed własną publicznością po raz pierwszy od powrotu do Ekstraklasy. W tym kontekście nie będą się martwić, że było tylko 1:0, choć słupki Samuela Mraza na pewno pozostawiają niedosyt. A Górnik? Górnik Zabrze musi coś zmienić, to trzecia porażka z rzędu.

17:55 Piątek z piłką nożną czas zacząć! Gdzie? W Lublinie, dokąd przyjechał dziś 14-krotny mistrz Polski. Motor i Górnik mają sporo do udowodnienia, już za 5 minut rozpoczną ósmą kolejkę PKO BP Ekstraklasy, a składy są następujące: