LN: Belgia - Izrael oraz Francja - Włochy [RELACJA NA ŻYWO]

Przegląd Sportowy OnetPiłka nożnaLiga NarodówLN: Belgia - Izrael oraz Francja - Włochy [RELACJA NA ŻYWO]

Francja – Włochy - Figure 1
Zdjęcia Onet

Liga Narodów

LN: Belgia - Izrael oraz Francja - Włochy to najciekawsze piątkowe starcia Ligi Narodów. Niekwestionowanym hitem wydaje się pojedynek Trójkolorowych z Italią. Kto nową edycję LN rozpocznie od zwycięstwa? Zapraszamy na relację "na żywo" z pojedynków LN: Belgia - Izrael oraz Francja - Włochy. Start w piątek, 6 września o godz. 20:45.

Marcus Thuram, Kevin De Bruyne, Jan Vertonghen (Foto: Alex Livesey / Getty Images)
Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet

Reprezentanci Polski zaczęli zmagania w Lidze Narodów od zwycięstwa nad Szkocją 3:2 po dramatycznych okolicznościach i rzucie karnym Nicoli Zalewskiego w 97. minucie. Teraz piłkarze Michała Probierza przygotowują się do meczu z Chorwacją, a w tym czasie w dywizji A toczą się pozostałe mecze. W piątek Belgia na neutralnym gruncie podejmuje Izrael, a Francuzi Włochów.

Francja – Włochy - Figure 2

W pierwszym starciu każdy wynik inni niż zwycięstwo Czerwonych Diabłów będzie sensacją. Zaś w Paryżu faworytami są gospodarze. Azzurri Francuzów nie pokonali od 2008 r., więc z pewnością pałają żądzą rewanżu. Zapraszamy do śledzenia obu spotkań razem z nami!

Francja – Włochy - Figure 4
{number} {name} gol w minucie {goal} penalty in a minute {penalty} żółta kartka w minucie {yellowCard} czerowna kartka w minucie {redCard} blue card in a minute {blueCard} rzut karny w minucie {penaltyKick} gol po karnym w minucie {penaltyKickGoal} brak gola po karnym w minucie {penaltyKickMiss} zmiana w minucie {changes} wejście na murawę w minucie {changeIn} zejście z murawy w minucie {changeOut} rzut rożny w minucie {cornerKick} kontuzja w minucie {contusion} czas {time} {number}

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Francja – Włochy - Figure 5

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:Przegląd Sportowy Onet

Data utworzenia:

6 września 2024 20:25

Przeczytaj także

US Open 8 min.

Odwołała własny ślub. Kilka dni później wygrała US Open! Co za historia

Jelena Ostapenko w duecie z Ludmyłą Kiczenok sięgnęła po triumf w grze podwójnej w US Open. Ukrainka kilka dni temu miała zaplanowana niezwykle ważną ceremonię, ale musiała z niej zrezygnować przez tak dobry rezultat w Nowym Jorku. Po zwycięstwie w finale imprezy tenisistka zwróciła się do swojego przyszłego męża.

Francja – Włochy - Figure 6

US Open 44 min.

Iga Świątek miała rację. Padła ofiarą. Ale nie tylko ona

— To się nie skończy dobrze! — grzmiała Iga Świątek w Cincinnati, narzekając na liczbę turniejów w sezonie. W tym roku doszła jej rywalizacja w igrzyskach olimpijskich. Okazuje się, że Polka miała rację, bo wszyscy medaliści, rywalizujący w Paryżu najdłużej, źle poradzili sobie w US Open. Z wielkoszlemowego turnieju cała szóstka odpadła przed półfinałami. A część z nich zdecydowanie wcześniej, w sensacyjnych okolicznościach.

Liga Narodów 1 godz.

14 sekund! Wielka wpadka Włochów. Najszybszy gol w historii Ligi Narodów [WIDEO]

14 sekund — tyle czasu potrzebowali Francuzi, by wyjść na prowadzenie w meczu z Włochami. Koszmarny błąd w defensywie popełnił doświadczony Giovanni Di Lorenzo. To najszybszy gol w historii Ligi Narodów. Zobacz wideo.

Francja – Włochy - Figure 7

Ekstraklasa 1 godz.

Wielki transfer w Ekstraklasie stał się faktem. Gwiazda ligi w Rakowie

Raków Częstochowa autorem hitowego transferu. Michael Ameyaw dołączył do "Medalików" z Piasta Gliwice. A niedawno mówiło się o powołaniu go do reprezentacji Polski.

US Open 1 godz.

Pogromczyni Igi Świątek wygrała deblowe US Open! Absolutna dominacja

Jelena Ostapenko odpadła z US Open w turnieju singlowym już w pierwszej rundzie po porażce z Naomi Osaką. Tę porażkę powetowała sobie jednak w grze deblowej. Łotyszka uchodząca za wielką pogromczynię Igi Świątek w parze z Ukrainką Ludmyłą Kiczenok sięgnęła po triumf w tej imprezie! Co więcej, zwycięski duet przez całą rywalizację nie stracił choćby seta.

Francja – Włochy - Figure 8

PGE Ekstraliga 2 godz.

Najnowsze wieści z Torunia. Chodzi o Sajfutdinowa. Powtórki nie będzie

W niedzielę pierwsze mecze półfinałowe play-off PGE Ekstraligi. Apator podejmie Orlen Oil Motor, a ebut.pl Stal Gorzów Betard Spartę Wrocław. Wiadomo, że Apator w końcu pojedzie z Emilem Sajfutdinowem. Zawodnik w czwartek trenował na Motoarenie i wszystko poszło zgodnie z planem. W Toruniu czują więc wielką ulgę. Poprzednio gdy Sajfutdinow próbował wracać musiał dać sobie spokój z jazdą w lidze.

Tenis 2 godz.

Lider rankingu kontra sensacja turnieju. Kto zagra w finale US Open?

Jannik Sinner — Jack Draper to mecz półfinałowy tegorocznego US Open. O ile obecność w nim lidera rankingu ATP nie jest żadnym zaskoczeniem, o tyle fakt, że do tak zaawansowanego etapu imprezy wielkoszlemowej awansował Brytyjczyk już jak najbardziej tak. Sklasyfikowany na 25. miejscu w światowym zestawieniu Draper rozgrywa najlepszy turniej w karierze i wcale nie stoi na straconej pozycji w starciu z Włochem. Zdecydowanym faworytem pojedynku jest jednak Sinner, który nigdy wcześniej nie grał jeszcze w finale nowojorskich zawodów. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo i wyniku live meczu. Początek relacji na żywo w piątek, 6 września, o godz. 21.00.

Francja – Włochy - Figure 9

RELACJA

Liga Narodów 2 godz.

Kolarstwo 2 godz.

Pilna decyzja ministerstwa! Przełomowe wieści. Tuż przed mistrzostwami

Polskie kolarki i kolarze mogą odetchnąć z ulgą! Ministerstwo Sportu i Turystyki razem z Totalizatorem Sportowym będą wspierać finansowo Polski Związek Kolarski, by kadrowicze mogli wystąpić w nadchodzących mistrzostwach Europy oraz świata. "Działania mają charakter nadzwyczajny" — czytamy w komunikacie na stronie gov.pl. Zarządzający związkiem zdają sobie sprawę, że będą patrzeć im na ręce. — Zbadamy szczegółowo, czy zostały one prawidłowo wykorzystane — mówi Rafał Krzemień, prezes Totalizatora Sportowego. Ważne słowa wypowiedział także minister Sławomir Nitras.

Francja – Włochy - Figure 10

Sensacja! Lecieli 5000 km i taka wpadka. Nawet Erling Haaland nie pomógł

Lecieli 5000 km pod granicę z Chinami, by sensacyjnie bezbramkowo zremisować. Norwegia z Erlingiem Haalandem w składzie już w pierwszym meczu Ligi Narodów straciła punkty. A były trener Legii Warszawa Stanisław Czerczesow może być zadowolony ze swojego debiutu, choć jego kadra nie oddała ani jednego celnego strzału.

Piłka nożna 2 godz.

Jakub Błaszczykowski wyrzucił medal Ligi Mistrzów do kosza. Prawdę poznał po latach

Już w sobotę Borussia Dortmund zorganizuje Jakubowi Błaszczykowskiemu i Łukaszowi Piszczkowi mecz pożegnalny. W przededniu tego wydarzenia były kapitan reprezentacji Polski udzielił wywiadu niemieckim mediom, w którym wspomniał finał Ligi Mistrzów. Przyznał, że... po porażce wyrzucił medal do kosza. Po latach okazało się, że wcale go nie stracił.

Francja – Włochy - Figure 11

Igrzyska olimpijskie 3 godz.

Czesław Lang i inne sławy w Alei Gwiazd. "Duma i zaszczyt"

W piątek w WOSiR Szelement odsłonięto gwizdy 20 wybitnych polskich sportowców. – Niezwykłe wydarzenie i wielki honor dla każdego z nas. Cieszę się, że mogliśmy się spotkać – mówi jeden z wyróżnionych Czesław Lang.

Paraolimpiada 3 godz.

Jest medal dla Polski w Paryżu! Wzruszające chwile. Ogromny sukces

Michał Dąbrowski zdobył swój drugi medal igrzysk paraolimpijskich w Paryżu w szermierce na wózkach. Po srebrze w szabli, w piątek wywalczył brąz w szpadzie. W decydującym pojedynku pokonał Chińczyka Jie Zhanga 15:14. Jego historia jest poruszająca. Niedawno opublikował apel o wsparcie. Polak walczy o życie.

Francja – Włochy - Figure 12

Bundesliga 3 godz.

Ogromna tragedia. 33-letni trener zginął w wypadku. Jest komunikat

Eintracht Frankfurt opłakuje stratę trenera swojej drużyny do lat 19. 33-letni Helge Rasche zginął w wypadku samochodowym. Policja dostała się do samochodu, który brał udział w zdarzeniu, ale poszukuje świadków, by ustalić, co zaszło.

Paryż 2024 3 godz.

Symbol igrzysk zostaje na wieży Eiffla na lata! Znamy dokładną datę

Mer Paryża, Anne Hidalgo, ogłosiła w piątek, że kółka olimpijskie pozostaną na wieży Eiffla do 2028 r. Symbol paraolimpijski Agitos będzie umieszczony na Polach Elizejskich. Decyzja ta została potwierdzona podczas konferencji prasowej.

Francja – Włochy - Figure 13

Gigantyczna sensacja w Paryżu! Koniec wielkiej passy. Absolutny szok

Do niebywałej sensacji doszło w finale igrzysk paraolimpijskich w Paryżu. Po złoty medal w tenisie na wózkach inwalidzkich sięgnęła Japonka Yui Kamiji, która w finale pokonała 4:6, 6:3, 6:4 Holenderkę Diede de Groot. Historia pokonanej jest jednak niesamowita, bo jest to dla niej pierwsza porażka w tak ważnym turnieju od... czterech lat, a to jeszcze nie wszystko!

US Open 3 godz.

Wstrząs za plecami Igi Świątek. Wielka zmiana. Są dwa scenariusze

Tej zmiany Iga Świątek już nie zatrzyma. Polka pożegnała się z US Open, a największe jej rywalki skorzystały ze swojej szansy i doprowadzają w ten sposób do wstrząsu tuż za plecami liderki rankingu WTA. Niezależnie od rezultatu sobotniego finału wiemy już, że w klasyfikacji najlepszych tenisistek świata dojdzie do wielkich zmian. A Polka musi teraz drżeć. Możliwe są dwa scenariusze.