Multiliga LM relacja na żywo [wynik, live, akcja po akcji]

3 paz 2023

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.

KONIEC

A oto komplet wyników dzisiejszego wieczoru. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Dobrej nocy!

twitter-logo

KONIEC

90+7'

Z kontrą wychodzi Galatasaray, za chwilę gospodarze mają ostatnią szansę, ale ich akcja zostaje przerwana! Koneic spotkania! Kompromitująca porazka Manchesteru United z Galatasaray! Czy to koniec Erika Ten Haaga na Old Trafford?

90+7'

Tymczasem na Old Trafford w pole karne do rzutu wolnego wchodzi sam Onana!

90+5'

Koniec meczów w eapolu (2:3), Kopenhadze (1:2), Lens (gospodarze sensacyjnie wygrywają z Arsenalem 2:1) i Eindhoven (2:2).

90+5'

MANU - GAL: Muslera ratuje Galatasaray od straty strzeciego gola, parując strzał Martiala!

90+6'

PSV - SEV: Gospodarze wyrównują stan spotkania z Sevillą!

90+1'

MANU - GAL: Icardi marnuje świetną okazję do strzelenia gola, a za chwilę bramkę strzelają gospodarze. VAR sprawdza jednak czy została zdobyta przepisowo.

90+1'

NAP - REA: Dobra akcja Napoli. Strzały zza pola karnego są jednak blokowane przez obrońców Realu.

89'

KOP - BAY: Tel wpadł w pole karne z lewego skrzydła, ale zdecydował się o jeden drybling za dużo i stracił piłkę.

88'

NAP - REA: Drużynę gospodarzy z ławki wzmiacniają jeszcze Cajuste, Simeone i Rui, którzy wchodzą za Lobotkę, Anguissę i Oliveirę.

87'

PSV - SEV: Co się dzieje w Eindhoven!? Goście minutę po stracie bramki zdobywają drugiego gola i wychodzą na prowadzenie! Szczęśliwym strzelcem En-Nesyri.

86'

PSV - SEV: Gospodarze wyrównują stan spotkania po golu z rzutu karnego.

83'

KOP - BAY: Gol dla Bayernu! Kamila Grabarę pokonuje Tel! Trafienie jest jednak sprawdzane na Varze... Ostatecznie zostaje uznane.

82'

GAL - MAN: Co się odwlecze... Galatasaray wychodzi na prowadzenie w meczu na Old Trafford. Za zmarnowanego karnego rehabilituje się Icardi.

78'

GOOOOOOOOOLLLLLLL DLA REALU!!! FANTASTYCZNE UDERZENIE VALVERDE!!!

78'

MANU - GAL: Do piłki podchodzi Icardi, ale nie trafia!

77'

MANU - GAL: Rzut karny dla gości! Druga żółta kartka dla Casemiro!

75'

NAP - REA: Zmiany w obu drużynach. Za Zielińskiego wchodzi Raspadori, a na boisku pojawia się również Joselu, zmieniający Rodrygo.

74'

NAP - REA: Soczyste uderzenie Viniciusa w polu karnym. Na posterunku jednak Meret. Jeszcze okazję miał Carvajal, ale uderzył głową ponad bramką.