Wielki test Magdaleny Fręch. Gra z rywalką ze światowego topu ...

23 cze 2023
piątek, 23 czerwca 2023 16:54

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji tekstowej z meczu Magdaleny Fręch z Jeleną Ostapenko. Polka zakończyła rywalizację w Birmingham na ćwierćfinale.

16:54 16:51

Ostapenko zagra o finał turnieju w Birmingham ze zwyciężczynią meczu Harriet Dart - Anastazja Potapowa.

16:49

Fręch - Ostapenko 1:2 (6:4, 5:7, 2:6). A zatem Łotyszka z awansem do półfinału turnieju w Birmingham. A wydawało się w pewnym momencie, że Polka jest blisko sukcesu. Ponad dwie godziny, ale kibice zgromadzeni na korcie powinni być zadowoleni.

16:48

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:5, 30:40. Piłka meczowa dla Łotyszki. Fręch trafiła w siatkę forhendem.

16:48

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:5, 30:30. Łotyszka niecelnie returnuje.

16:47

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:5, 15:30. Bardzo umiejętny skrót po stronie przeciwniczki.

16:47

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:5, 15:15. Niecelny bekhend Ostapenko, brakowało niewiele, by zmieścić się w korcie.

16:46

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:5, 0:15. Świetny forhend przeciwniczki, ładna akcja.

16:44

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:5. Przewaga Łotyszki rośnie. Jest o krok od awansu do półfinału w Birmingham.

16:43

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:4, 30:40. Znakomity forhend Ostapenko.

16:43

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:4, 30:30. Błąd rywalki przy tej wymianie.

16:42

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:4, 15:30. Znakomicie Łotyszka kończy tę akcję bekhendem.

16:41

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:4, 15:15. Podwójny błąd serwisowy Jeleny.

16:41

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:4, 0:15. Świetny forhend rywalki.

16:40

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:4. Polka została przełamana w trzecim secie. Wygląda to coraz gorzej...

16:40

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:3, 15:40. Skuteczny return po stronie rywalki. Łotyszka ma dwa break pointy.

16:39

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:3, 15:30. Mocny bekhend Ostapenko, pełna kontrola w tej wymianie.

16:38

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:3, 15:15. Świetna kontra rywalki, po której Polka wyrzuca piłkę forhendem.

16:38

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:3, 15:0. As serwisowy Magdy.

16:36

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:3. Łotyszka broni swoje podanie i nadal prowadzi w secie.

16:35

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:2, 15:40. Podwójny błąd serwisowy.

16:34

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:2, 0:40. As serwisowy Łotyszki.

16:34

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:2, 0:30. Odważne wyjście rywalki do przodu i silny forhend.

16:33

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:2, 0:15. Piłka przeszła po taśmie po uderzeniu Fręch, ale spadła w aut.

16:32

Fręch - Ostapenko 1:1, 2:2. Pozostajemy przy równowadze w secie.

16:32

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:2, 40:15. Ponownie mamy błąd Ostapenko przy returnie.

16:32

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:2, 30:15. Polka nie trafia w kort po forhendzie.

16:31

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:2, 30:0. Kolejny return nieudany, tym razem piłka w siatkę.

16:30

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:2, 15:0. Niecelny return po stronie Łotyszki.

16:28

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:2. Na razie bez przełamania po obu stronach w tym secie.

16:28

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:1, 30:40. Świetny forhend po skosie ze strony Magdy.

16:28

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:1, 15:40. Nieudany return Polki.

16:27

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:1, 15:30. Znakomita gra rywalki bekhendem.

16:26

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:1, 15:15. Bardzo dobry skrót Polki przy okazji returnu. Potem rywalka popełniła błąd.

16:26

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:1, 0:15. Świetny forhend przeciwniczki.

16:25

Fręch - Ostapenko 1:1, 1:1. Równowaga w trzecim secie. Kolejny as serwisowy Fręch.

16:25

Fręch - Ostapenko 1:1, 0:1, 40:15. Return Łotyszki zatrzymuje się na siatce.

16:25

Fręch - Ostapenko 1:1, 0:1, 30:15. As serwisowy Polki.

16:24

Fręch - Ostapenko 1:1, 0:1, 15:15. Niecelny forhend Ostapenko.

16:24

Fręch - Ostapenko 1:1, 0:1, 0:15. Polka trafia forhendem w siatkę.

16:23

Fręch - Ostapenko 1:1, 0:1. As serwisowy rywalki na koniec gema, wygranego przez nią do zera.

16:22

Fręch - Ostapenko 1:1, 0:0, 0:40. Znakomity skrót rywalki, piłka przemknęła po taśmie.

16:22

Fręch - Ostapenko 1:1, 0:0, 0:30. Polka wyrzuca piłkę returnem.

16:21

Fręch - Ostapenko 1:1, 0:0, 0:15. Świetny serwis Łotyszki.

16:16

Fręch - Ostapenko 1:1 (6:4, 5:7). A zatem mamy trzeciego seta. A wydawało się, że wszystko zmierza ku wygranej Magdy w ćwierćfinale. Mamy uzasadnione obawy co do tego, jak będzie wyglądała decydująca partia.

16:16

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:6, 15:40. Dwie piłki setowe dla rywalki. Kolejny winner Łotyszki.

16:15

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:6, 15:30. Znakomity forhend Łotyszki wzdłuż linii.

16:15

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:6, 15:15. Nie trafiła Polka forhendem w kort.

16:14

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:6, 15:0. Niecelny return Łotyszki na start gema.

16:12

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:6. Kolejny return Magdy nie trafia w kort. Aby nie grać trzeciego seta i spróbować swoich sił w tie-breaku, Fręch nie może stracić swojego podania.

16:11

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:5, 30:40. Niecelny return Magdy, sytuacja się pogarsza.

16:10

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:5, 30:30. Wyrzuca Łotyszka bekhendem w świetnej sytuacji.

16:10

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:5, 15:30. Niecelny return Magdy.

16:09

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:5, 15:15. Szczęśliwy return Magdy, piłka przeszła po taśmie i spadła na połowę Ostapenko.

16:09

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:5, 0:15. Niecelny forhend po stronie Polki.

16:08

Fręch - Ostapenko 1:0, 5:5. A więc gramy na przewagi w tym secie. As serwisowy Polki i mamy remis.

16:07

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:5, 40:15. Próbowała rywalka forhendem wzdłuż linii, ale nie trafia w kort.

16:07

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:5, 30:15. I mamy kolejny nieudany return Ostapenko.

16:07

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:5, 15:15. Rywalka myli się przy returnie.

16:06

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:5, 0:15. Świetny forhend po stronie rywalki.

16:04

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:5. Łotyszka z prowadzeniem w drugim secie i z szansą na wyrównanie stanu meczu. Co się dzieje z Magdą od stanu 4:0, 40:0 w drugim secie?!

16:03

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4, 40:A. Była szansa na przełamanie, a tymczasem Łotyszka o krok od wygrania gema i prowadzenia w secie.

16:03

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4, 40:40. Kapitalny wolej Łotyszki przy siatce.

16:02

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4, A:40. Drugi break point dla Polki. Psuje rywalka kolejny forhend.

16:02

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4, 40:40. To nie był najlepszy return Magdy.

16:02

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4, 40:30. Szansa na zmianę sytuacji. Break point dla Magdy.

16:01

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4, 30:30. Dużo ryzykowała rywalka tym wolejem, ale się udało.

16:00

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4, 30:15. Rywalka z podwójnym błędem serwisowym.

16:00

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4, 15:15. Nie trafia Ostapenko forhendem. Piłka w siatkę.

16:00

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4, 0:15. Świetny bekhend Ostapenko.

15:59

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:4. Była dobra sytuacja Polki w secie, wtem Łotyszka wygrała czwarty gem z rzędu po przerwie medycznej. Wygląda to źle.

15:58

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:3, 15:40. Łotyszka nie trafia returnem.

15:58

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:3, 0:40. I mamy trzy break pointy dla rywalki. Niecelne uderzenie Polki z forhendu.

15:57

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:3, 0:30. Nie trafia Polka tym forhendem.

15:56

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:3, 0:15. Polka zaczyna gema od podwójnego błędu serwisowego.

15:54

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:3. Łotyszka z trzecim wygranym gemem z rzędu. Zaczyna się robić niebezpiecznie w tym secie.

15:54

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:2, 30:40. Polka trafia w siatkę bekhendem.

15:53

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:2, 30:30. Nie zdołała Magda się obronić przed bekhendami rywalki, piłka trafia w siatkę.

15:52

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:2, 30:15. Rywalka trafia forhendem w siatkę.

15:52

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:2, 15:15. Niecelny bekhend rywalki, duża siła, mało celności.

15:51

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:2, 0:15. Niecelny return Magdy po tym serwisie rywalki.

15:51

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:2. I mamy przełamanie po stronie Ostapenko.

15:49

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:1, 40:A. Czwarty punkt z rzędu dla Łotyszki. Trafiła tym returnem w kort.

15:49

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:1, 40:40. Świetny bekhend rywalki, mamy równowagę.

15:48

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:1, 40:30. Rywalka głęboko returnuje i Polka nie przebija się na drugą stronę siatki.

15:48

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:1, 40:15. Ależ return po stronie Łotyszki! Trafiła w kort!

15:48

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:1, 40:0. As serwisowy Polki!

15:47

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:1, 30:0. Kolejny dobry serwis Magdy.

15:46

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:1, 15:0. Znakomity serwis Polki.

15:45

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:1. Łotyszka unika trzeciego przełamania i zachowuje jeszcze cień szansy w tym meczu.

15:44

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0, 40:A. Kolejny wolej Łotyszki.

15:44

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0, 40:40. Dobry wolej rywalki przy siatce.

15:43

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0, A:40. Łotyszka nie trafia w kort. Drugi break point.

15:42

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0, 40:40. Na razie Łotyszka unika przegranego piątego gema. Znakomity slajs od Jeleny.

15:42

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0, 40:30. Rywalka myli się z tym uderzeniem bekhendem, break point dla Magdy.

15:42

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0, 30:30. Nietrafiony return Magdy, niestety.

15:41

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0, 30:15. Podwójny błąd serwisowy po stronie rywalki.

15:41

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0, 15:15. Prosty błąd rywalki przy siatce.

15:41

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0, 0:15. Winner Łotyszki.

15:40

Fręch - Ostapenko 1:0, 4:0. Wygląda to coraz lepiej! Polka o dwa gemy od wygrania meczu i awansu do półfinału w Birmingham!

15:39

Fręch - Ostapenko 1:0, 3:0, 40:30. Tym razem Ostapenko znakomicie z bekhendem po skosie.

15:39

Fręch - Ostapenko 1:0, 3:0, 40:15. Rywalka wyrzuca forhendem poza kort. I narzeka na ból.

15:39

Fręch - Ostapenko 1:0, 3:0, 30:15. Wyrzucający return Ostapenko.

15:38

Fręch - Ostapenko 1:0, 3:0, 15:15. Łotyszka trafia bekhendem wprost w siatkę. Rywalka kuleje.

15:37

Fręch - Ostapenko 1:0, 3:0, 0:15. Niecelny forhend Polki.

15:36

Wracamy do gry, Łotyszka z zabandażowaną łydką.

15:31

Prawdopodobnie czeka nas przerwa medyczna. Ostapenko poprosiła o fizjoterapeutkę.

15:29

Fręch - Ostapenko 1:0, 3:0. Podwójne przełamanie po stronie Magdy. Coraz bliżej półfinału w Birmingham!

15:29

Fręch - Ostapenko 1:0, 2:0, A:40. Break point dla Magdy. Łotyszka myli się tym bekhendem.

15:28

Fręch - Ostapenko 1:0, 2:0, 40:40. Tym razem forhend rywalki zatrzymał się na siatce.

15:28

Fręch - Ostapenko 1:0, 2:0, 30:40. Łotyszka z asem serwisowym.

15:27

Fręch - Ostapenko 1:0, 2:0, 30:30. Znakomity skrót w wykonaniu Ostapenko.

15:27

Fręch - Ostapenko 1:0, 2:0, 30:15. Rywalka nie trafia forhendem w boisko, aut.

15:27

Fręch - Ostapenko 1:0, 2:0, 15:15. Tym razem to Magda myli się z returnu.

15:26

Fręch - Ostapenko 1:0, 2:0, 15:0. Niecelny skrót rywalki do siatki.

15:25

Fręch - Ostapenko 1:0, 2:0. Ależ to dobrze wygląda. Łotyszka nie trafia z woleja i mamy prowadzenie. Teraz szansa na przewagę podwójnego przełamania.

15:25

Fręch - Ostapenko 1:0, 1:0, A:40. Znakomity serwis Magdy, rywalka nie trafia returnem.

15:25

Fręch - Ostapenko 1:0, 1:0, 40:40. Znów Ostapenko psuje return.

15:24

Fręch - Ostapenko 1:0, 1:0, 40:A. Rywalka z szansą na przełamanie. Niestety popsuty bekhend Magdy.

15:23

Fręch - Ostapenko 1:0, 1:0, 40:40. Niewiele brakowało, by ten bekhend Polki wpadł jeszcze w kort...

15:23

Fręch - Ostapenko 1:0, 1:0, 40:30. Tym razem rywalka bekhendem w siatkę.

15:23

Fręch - Ostapenko 1:0, 1:0, 30:30. Wielka siła w bekhendzie rywalki, Magda sobie z tym nie poradziła.