Koszmar Marcina Bułki w siedem minut! Tak zareagował Łukasz ...

2 dni temu

Przegląd Sportowy OnetPiłka nożnaReprezentacja PolskiKoszmar Marcina Bułki w siedem minut! Tak zareagował Łukasz Skorupski [WIDEO]

Marcin Bułka - Figure 1
Zdjęcia Onet

Reprezentacja Polski

Początek meczu z Chorwacją był jak ze snu, ale szybko przerodził się w koszmar. Choć Polacy prowadzili po bramce Piotra Zielińskiego, rywale szybko odpowiedzieli trzema trafieniami. Koszmar przeżywał Marcin Bułka, który od 19. do 26. minuty stracił trzy gole. Spotkało się to z reakcją Łukasza Skorupskiego.

15 października 2024, 22:07

Marcin Bułka i zachowanie Łukasza Skorupskiego względem niego po pierwszej połowie (Foto: Marcin Barański / newspix / Dariusz Dobek / Onet / omówienie)

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Marcin Bułka - Figure 2
Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet

Między Marcinem Bułką i Łukaszem Skorupskim toczy się rywalizacja o miejsce w bramce na przyszłoroczne eliminacje mistrzostw świata. Na pole position wydaje się być drugi z nich, który dobrze spisał się w przegranych meczach z Chorwacją (0:1) i z Portugalią (1:3).

Fenomenalny strzał Sosy, Bułka bez szans:

Bułka bronił na otwarcie Ligi Narodów i choć Polacy wygrali w Szkocji 3:2, to on nie do końca był z siebie zadowolony. Swój występ ocenił na pięć w 10-stopniowej skali. — Mogłem zaprezentować się lepiej, ale mogłem i gorzej. Straciłem dwie bramki, ale nie można mnie za nie winić. Nie byłem w stanie za dużo przy nich zrobić — mówił nam niedawno w wywiadzie.

Marcin Bułka - Figure 3

Kolejne dwa gole Chorwatów:

Pierwszej połowy wtorkowego spotkania z Chorwacją także nie będzie wspominał, bo wpuścił w niej trzy bramki. Po zakończeniu pierwszej połowy schodził z boiska, wymieniając uwagi z Janem Bednarkiem i Jakubem Kiwiorem. Gdy znaleźli się przy linii bocznej, spotkali się z czekającym na nich Skorupskim. Bramkarz Bologni zbił z nimi piątki i poklepał przyjacielsko po plecach.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Marcin Bułka - Figure 4

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Zbigniew Boniek zabrał głos po meczu z Chorwacją. Szydera aż bije po oczach

Zbigniew Boniek nie czekał długo ze swoim komentarzem dotyczącym meczu Polski z Chorwacją (3:3). I od razu wbił szpilkę wpisem dotyczącym sensacyjnych doniesień o SMS-ach wysyłanych do Michała Probierza. Jednocześnie były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej docenił widowisko stworzone przez piłkarzy, ale zwrócił też uwagę na ważny problem.

Marcin Bułka - Figure 5

Reprezentacja Polski 12 min.

Antybohater i profesor. Ale "kompletny" był tylko jeden. Tak zagrali Polacy [OCENY]

Dwa oblicza pokazała reprezentacja Polski w meczu z Chorwacją. Brzydkie, szczególnie w defensywie, w pierwszej połowie. O wiele lepsze po przerwie. Zespół selekcjonera Michała Probierza ostatecznie zremisował 3:3, a my oceniliśmy naszych kadrowiczów za wtorkowy występ w skali 1-10.

Reprezentacja Polski 16 min.

Tak Matty Cash reaguje na mecz Polska - Chorwacja

Matty Cash pokazywał na Instagramie, jak kibicuje reprezentacji Polski w meczu z Chorwacją (3:3). Po nim zdecydował się na szybki wpis na Twitterze/X.

Marcin Bułka - Figure 6

Ofsajd 17 min.

Co tam się działo! Memy po meczu Polska — Chorwacja

Reprezentacja Polski zremisowała z Chorwacją 3:3 w meczu czwartej kolejki Ligi Narodów. Takiego gradu goli chyba nikt się nie spodziewał, a internauci, jak zawsze puścili wodze fantazji i skomentowali to, co by tu nie mówić, emocjonujące spotkanie.

Reprezentacja Polski 26 min.

Chorwaci ośmieszyli go w 1. połowie. A on został bohaterem Polaków!

To był mecz zwrotów akcji! Reprezentacja Polski zremisowała z Chorwacją 3:3 w Lidze Narodów, mimo że podopieczni Michała Probierza przegrywali już 1:3. Kibice i eksperci wskazują na nieoczywistego bohatera Biało-Czerwonych — Marcina Bułkę! "Reaktywacja. Zwracam honor" — to tylko niektóre z komentarzy. Nie zabrakło też tematu Roberta Lewandowskiego, który został koszmarnie sfaulowany.

Marcin Bułka - Figure 7

Liga Narodów 27 min.

Dramat bohatera Polaków! Jego mina mówiła wszystko. Nie dał rady

Przed przerwą został bohaterem, a drugą połowę zakończył ze sporym problemem! Piotr Zieliński najpierw uradował dziesiątki tysięcy kibiców na PGE Narodowym, a potem zaniepokoił ich nagłym zejściem z boiska. A grymas bólu na jego twarzy, doskonale widoczny w telewizyjnej transmisji, wskazuje na kontuzję kluczowego piłkarza kadry.

Reprezentacja Polski 29 min.

Marcin Bułka - Figure 8
Polacy wyratowali się! Tak wygląda tabela po meczu z Chorwacją w Lidze Narodów

Reprezentacja Polski uratowała remis z Chorwacją (3:3), mimo że przegrywała już 1:3. I dzięki temu nadal ma szanse na miejsce w czołowej dwójce grupy Ligi Narodów i rozstawienie w el. MŚ 2026! Tłumaczymy.

Liga Narodów 31 min.

Szkoci sprawili niespodziankę! I to z pogromcami Polaków. Fatalne wieści

Nie tak Cristiano Ronaldo wyobrażał sobie występ reprezentacji Portugalii na Hampden Park w Glasgow! Nie dość, że Szkoci niespodziewanie ugrali remis 0:0, to kapitan kadry Portugalii nie mógł liczyć na takie przyjęcie jak w Warszawie. Taki rezultat to zła wiadomość dla Polaków.

Marcin Bułka - Figure 9

Liga Narodów. Polska - Chorwacja. Kto wygrał? Wynik meczu na żywo

Polska - Chorwacja to spotkanie fazy grupowej Ligi Narodów. Po trudnym meczu z Portugalczykami nasza drużyna narodowa nie ma wytchnienia. Z Chorwacją zagrała szalony mecz, w którym padł aż sześć goli. Polska zremisowała 3:3 z Chorwacją.

Liga Narodów 35 min.

Sześć goli i brutalny atak na Roberta Lewandowskiego. Szalony mecz Polaków z Chorwacją

Szalony, niespotykany mecz na PGE Narodowym! Reprezentacja Polski zaczęła kapitalnie, prowadziła, ale niedługo później przeżyła bolesne momenty. Trzy gole Chorwatów ostudziły nastroje w Warszawie. Straty zmniejszył jeszcze Nicola Zalewski, a po przerwie na boisku pojawił się nawet narzekający na lekki uraz Robert Lewandowski. Jego zaangażowanie zaprocentowało i ożywiło polskich fanów. Po jego asyście gola na 3:3 strzelił Sebastian Szymański i dał swojej ekipie cenny punkt. Ostatnie minuty goście grali w dziesięciu po brutalnym wejściu Dominika Livakovicia w naszego najlepszego napastnika. Gdy Polak padł na murawę, publiczność zamarła. Poruszony brutalnością Chorwata był też polski komentator.

Marcin Bułka - Figure 10

Reprezentacja Polski 39 min.

Matty Cash pokazał, co robi podczas meczu Polska - Chorwacja

Matty Cash od jakiegoś czasu nie jest powoływany przez Michała Probierza do reprezentacji Polski. Obrońca Aston Villi pokazał na swoim Instagramie, co robi podczas meczu Polska - Chorwacja w Lidze Narodów.

Tenis stołowy 1 godz.

Cztery zwycięstwa Polaków na mistrzostwach Europy! Blisko awansu

W austriackim Linzu rozpoczęły się we wtorek indywidualne mistrzostwa Europy w tenisie stołowym z udziałem siedmioosobowej reprezentacji Polski. W eliminacjach singla po dwa zwycięstwa odnieśli Maciej Kubik i Mateusz Zalewski.

Marcin Bułka - Figure 11

Liga Narodów 1 godz.

Brutalny atak na Roberta Lewandowskiego! Nagły krzyk: "nie, nie, nie"

Kibice na stadionie zamarli, słysząc krzyk Roberta Lewandowskiego. Krzyczał też komentator TVP Sport Marcin Żewłakow, powtarzając tylko słowo "nie". Napastnik Barcelony padł na murawę po bestialskim ataku golkipera Chorwatów Dominika Livakovicia. Decyzja nie mogła być inna: bramkarz dostał czerwoną kartkę. A konsekwencje tego wejścia dla polskiego kapitana mogły być katastrofalne. Uchronił go tylko cud.

Marcin Bułka - Figure 12

Ekstraklasa 1 godz.

Zespół z Ekstraklasy sparował z IV-ligowcem. Wynik zaskakuje

Piłkarze Puszczy Niepołomice wykorzystali przerwę reprezentacyjną na trzydniowe zgrupowanie w Arłamowie. W jego trakcie rozegrali sparing z IV-ligowym Cosmosem Nowotaniec, który zakończył się zwycięstwem 4:3 dla drużyny z Niepołomic. Bramki dla Puszczy zdobyli Mateusz Radecki, Krystian Okoniewski, Hubert Tomalski i Michalis Kosidis.

Ofsajd 1 godz.

Dostał bluzę od Polaka. Szybko chciał ją oddać

Podczas prezentacji przed meczem Ligi Narodów Polska — Chorwacja na stadionie PGE Narodowym, kilku podopiecznych Michała Probierza wykazało się miłym gestem. Zawodnicy oddali bowiem swoje bluzy dzieciom, które wyprowadzały ich na murawę. Jeden z chłopców boisko opuścił z bluzą, którą dostał od Marcina Bułki. Gdy tylko się zorientował, szybko starał się ją zwrócić.

Marcin Bułka - Figure 13

TAURON Liga 1 godz.

Radomka Radom z awansem w tabeli Tauron Ligi. Pewne zwycięstwo

W Radomiu odbył się zacięty mecz siatkarskiej Ekstraklasy, w którym Moya Radomka Radom pokonała Metalkas Pałac Bydgoszcz 3:1. Spotkanie rozegrano w czterech setach, a gospodynie wykazały się determinacją i skutecznością. Zwycięstwo Radomki umocniło jej pozycję w tabeli.