Debiutanci w lidze NFL, rozgrywający Jayden Daniels i Bo Nix ...

8 dni temu

Początkujący rozgrywający NFL Jayden Daniels i Bo Nix nie zdołali w niedzielę odnieść zwycięstwa dla swoich drużyn, ale obaj zanotowali pierwsze przyłożenia w swoich karierach.

NFL - Figure 1
Zdjęcia Vajbs.pl

Daniels i Nix zostali wybrani w pierwszej rundzie draftu 2024. Daniels, aktualny zdobywca Trofeum Heismana, został wybrany jako drugi w klasyfikacji generalnej przez Washington Commanders.

Broncos wybrali Nixa z 12. numerem po jego znakomitym sezonie w Oregonie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Rozgrywający drużyny Washington Commanders, Jayden Daniels (po prawej), ucieka, gdy linebacker Tampa Bay Buccaneers, Yaya Diaby (0), wywiera na niego presję w pierwszej połowie meczu w niedzielę, 8 września 2024 r. w Tampie na Florydzie. (Zdjęcie AP/Chris O’Meara)

Daniels wyszedł na boisko jako QB1 przeciwko doświadczonej drużynie Tampa Bay Buccaneers. Daniels miał 17 z 24 na 184 jardy i użył nóg, aby dostać się na tablicę w trzeciej kwarcie, kiedy wbiegł z piłką do strefy końcowej z linii 1 jarda. Nie miał żadnego podania touchdown.

NFL - Figure 2

Tampa Bay pokonała Waszyngton 37-20.

Ten Denver Broncos rookie wygrał startową pracę nad Jarrettem Stidhamem i Zachem Wilsonem dla trenera Seana Paytona. Nix rzucił na 138 jardów i został przechwycony dwa razy przeciwko Seattle Seahawks. Użył także nóg, aby dostać się do strefy końcowej. Nix miał 4-jardowy touchdown biegowy na 2:09 przed końcem gry. Ale to było za mało, za późno.

Rozgrywający drużyny Denver Broncos Bo Nix (10) rzuca piłkę w pierwszej połowie meczu przeciwko Seattle Seahawks w niedzielę 8 września 2024 r. w Seattle. (AP Photo/John Froschauer)

TOM BRADY UJAWNIA, Z CZEGO JEST „BARDZO SZCZĘŚLIWY” PO KOMENTOWANIU PIERWSZEGO MECZU NFL

Seattle pokonało Denver 26-20.

Daniels i Nix byli jedynymi debiutującymi rozgrywającymi, którzy zdobyli punkty.

Pierwszy ogólny wybór Chicago Bears Caleb Williams miał ciężki występ w zwycięstwie.

Ukończył 14 z 29 podań na 93 jardy, a obrona i zespoły specjalne Chicago wyszły na prowadzenie i wygrały 24-17.

Rozgrywający Chicago Bears Caleb Williams podejmuje decyzję w pierwszej połowie meczu przeciwko Tennessee Titans w niedzielę 8 września 2024 r. w Chicago. (Zdjęcie AP/Nam Y. Huh)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Dwaj inni nowicjusze na pozycji rozgrywającego — Drake Maye z New England i Michael Penix Jr. z Atlanta Falcons — nie grali.

Obserwuj Fox News Digital relacje sportowe na X i zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Ryan Gaydos jest starszym redaktorem w Fox News Digital.