LN: Holandia - Bośnia i Hercegowina oraz Niemcy - Węgry ...

Przegląd Sportowy OnetPiłka nożnaLiga NarodówLN: Holandia - Bośnia i Hercegowina oraz Niemcy - Węgry [RELACJA NA ŻYWO]

Niemcy – Węgry - Figure 1
Zdjęcia Onet

Liga Narodów

LN: Holandia - Bośnia i Hercegowina oraz Niemcy - Węgry to najciekawsze sobotnie spotkania Ligi Narodów. Czy faworyci rozpoczną nową edycję tych rozgrywek od zwycięstw? Zapraszamy na relację "na żywo" z meczów LN: Holandia - Bośnia i Hercegowina oraz Niemcy - Węgry. Start w sobotę, 7 września o godz. 20:45.

Kai Havertz, Willi Orbán (Foto: Shaun Botterill / Getty Images)

Niemcy – Węgry - Figure 3
{number} {name} gol w minucie {goal} penalty in a minute {penalty} żółta kartka w minucie {yellowCard} czerowna kartka w minucie {redCard} blue card in a minute {blueCard} rzut karny w minucie {penaltyKick} gol po karnym w minucie {penaltyKickGoal} brak gola po karnym w minucie {penaltyKickMiss} zmiana w minucie {changes} wejście na murawę w minucie {changeIn} zejście z murawy w minucie {changeOut} rzut rożny w minucie {cornerKick} kontuzja w minucie {contusion} czas {time} {number}

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Niemcy – Węgry - Figure 4

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:Przegląd Sportowy Onet

Data utworzenia:

7 września 2024 20:30

Przeczytaj także

Tenis 10 min.

US Open. Jodar niespodziewanie lepszy w finale juniorów

Rafael Jodar najlepszy w rozgrywkach juniorów podczas tegorocznego US Open. W sobotnim finale Hiszpan pokonał po trzysetowym meczu najwyżej rozstawionego w turnieju Nicolaia Budkova Kjaera. Rozstrzygnięcie zapadło także w rozgrywkach deblowych w których triumfowali Maxim Mrva oraz Rei Sakamoto.

Niemcy – Węgry - Figure 5

Piłka ręczna 10 min.

Michał Daszek o Mirko Aliloviciu: Jest fenomenalny

Orlen Wisła Płock pokonała w łódzkiej Atlas Arenie Industrię Kielce i sięgnęła po Superpuchar Polski.

Hokej na lodzie 10 min.

Hokejowa Liga Mistrzów: Efektowny start czeskiej potęgi. Wysoka wygrana w hicie

Imponujące wejście w sezon Hokejowej Ligi Mistrzów ma najlepszy zespół ostatniego sezonu zasadniczego czeskiej ekstraligi. Dziś odniósł kolejne wysokie zwycięstwo, tym razem z bardzo silnym rywalem.

Niemcy – Węgry - Figure 6

Grand Prix 16 min.

Marek Cieślak o wyczynie Zmarzlika. "Niesamowity, nieprawdopodobny, nie ogarniam"

Bartosz Zmarzlik coraz bliżej złotego medalu w indywidualnych mistrzostwach świata. W sobotę Polak wygrał w Rydze Grand Prix Łotwy. Na dwa turnieje przed końcem ma 17 punktów przewagi nad Fredrikiem Lindgrenem. Kolejne zawody w duńskim Vojens, a potem jeszcze tylko Toruń.

RELACJA

US Open 37 min.

Jessica Pegula - Aryna Sabalenka [RELACJA NA ŻYWO]

Tego meczu nie wolno przegapić! Po dwóch tygodniach niesamowitych zmagań przyszedł czas na wielki finał US Open. Na korcie centralnym imienia Arthura Ashe'a w Nowym Jorku zagrają ze sobą Aryna Sabalenka i Jessica Pegula. Niekwestionowaną faworytką do zdobycia tytułu będzie wiceliderka rankingu, która pokonała Amerykankę w finale także w Cincinnati. Zapraszamy na relację na żywo w Przeglądzie Sportowym Onet!

Niemcy – Węgry - Figure 7

Grand Prix 43 min.

Senator Komarnicki: To był popis Zmarzlika. Możemy się cieszyć i martwić

Bartosz Zmarzlik w końcu pojechał w Grand Prix na miarę oczekiwań. W sobotę wygrał Grand Prix Łotwy i na dwa turnieje przed końcem cyklu ma aż 17 punktów przewagi nad drugim Fredrikiem Lindgrenem. To oznacza, że złoto będzie mógł świętować już w przedostatnim turnieju w Vojens. Potem jeszcze tylko zawody w Toruniu.

US Open 1 godz.

Pogromca Huberta Hurkacza wygrał... US Open! To jego pierwszy wielkoszlemowy tytuł

Max Purcell i Jordan Thompson zdobyli tytuł mistrzowski w deblowej rywalizacji w US Open. Australijczycy, rozstawieni z numerem siódmym, pokonali w finale w Nowym Jorku niemiecką parę Kevin Krawietz i Tim Puetz (nr 10) 6:4, 7:6(4).

Niemcy – Węgry - Figure 8

Piłka nożna 1 godz.

Grał na Euro 2024, teraz nikt go nie chce. Selekcjoner grzmi: wstyd!

Jeszcze kilka tygodni temu miał swoje miejsce w składzie reprezentacji Francji. Wydawałoby się, że piłkarz Trójkolorowych powinien być łakomym kąskiem na rynku transferowym, ale... jest zupełnie inaczej. Żaden z czołowych klubów nie jest zainteresowany zatrudnieniem Adriena Rabiota na warunkach, jakich ten żąda. A selekcjoner mówi wprost o "wstydzie".

Tenis 1 godz.

US Open. Stojsavljevic wygrywa turniej juniorek

Przedostatniego dnia wielkoszlemowego US Open zakończyły się turnieje juniorskie. W singlowych rozgrywkach dziewcząt triumfowała Mika Stojsavljevic. Po tytuł w deblu sięgnęły natomiast Malak El Allami oraz Emily Sartz-Lunde.

Niemcy – Węgry - Figure 9

Szczecin. Poznaliśmy rywali naszych tenisistów

W Szczecinie rozpoczyna się właśnie najstarszy i największy męski turniej tenisowy w Polsce. Tenisiści na kortach przy ulicy Wojska Polskiego rywalizować będą już po raz 31. Na Pomorzu Zachodnim gościli będą w tym roku m.in. czterej zawodnicy z TOP100 oraz solidna grupa Polaków.

Grand Prix 1 godz.

"Wolny" Zmarzlik wygrywa. Sam w to już nie wierzył!

Bartosz Zmarzlik w wielkim stylu wygrał Grand Prix Łotwy w Rydze, powiększając swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu. W wyścigu finałowym Polak pokonał Fredrika Lindgrena, Dana Bewleya oraz Maxa Fricke. Początek zawodów nie układał się jednak po myśli czterokrotnego indywidualnego mistrza świata, który w pewnym momencie zwątpił w końcowy sukces. — Nie czułem się dobrze — powiedział po finale Zmarzlik.

Niemcy – Węgry - Figure 10

Paraolimpiada 1 godz.

Co za sukces! Mamy złoty medal! Niewiarygodny wyczyn Karoliny Pęk [WIDEO]

Mamy złoty medal w tenisie stołowym! Karolina Pęk wygrała finał singla w kategorii WS9 z Chinką Guiyan Xiong i jest mistrzynią paraolimpijską! Decydujące starcie obfitowało w ogromne emocje i rozstrzygnęło się dopiero w piątym secie, w którym nasza zawodniczka przegrywała już 3:7.

Reprezentacja Polski 1 godz.

Michał Probierz dostał pytanie o mecz z Chorwacją. I rzucił: mam nadzieję

Na dzień przed meczem z Chorwacją w Osijeku z dziennikarzami spotkał się Michał Probierz, a także pomocnik reprezentacji Polski Jakub Piotrowski. Polska kadra po wygranej ze Szkocją rozegra w niedzielę jedno z najważniejszych spotkań w tej edycji Ligi Narodów. Oto co do powiedzenia przed niezwykle ważnym spotkaniem miał selekcjoner.

Niemcy – Węgry - Figure 11

Mamy to! Kapitalne wieści dla Zmarzlika. Oto klasyfikacja Grand Prix

Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix Łotwy w Rydze i powiększył przewagę w klasyfikacji przejściowej nad drugim Fredrikiem Lindgrenem z 15 do 17 punktów. A do końca serii jeszcze tylko dwa turnieje. W Vojens i Toruniu. Zmarzlik zażegnał kryzys i dzięki wygranej jest o krok od kolejnego złota w IMŚ. Tytuł będzie mógł zapewnić sobie już na torze w Vojens.

Żużel 1 godz.

Z piekła do nieba! Droga przez mękę zaprowadziła Zmarzlika do zwycięstwa!

Po raz drugi w Rydze i 25. w swojej karierze! Bartosz Zmarzlik zwyciężył w Grand Prix Łotwy, chociaż w trakcie turnieju przeszedł prawdziwą drogę przez mękę. Rozpoczął od groźnego upadku, a potem do końca drżał o awans do półfinału. W kluczowych momentach wieczoru Polak pokazał jednak swoje najlepsze oblicze. Wygrał swój drugi turniej w sezonie i wykonał gigantyczny krok do piątego tytułu mistrza świata!

Niemcy – Węgry - Figure 12

Neymar wściekły po nominacjach do Złotej Piłki. "Co najmniej top 5 na świecie"

Kilka dni temu nominacje do Złotej Piłki skrytykował dyrektor sportowy Bayernu Monachium, Max Eberl, który nie mógł pogodzić się z brakiem nominacji dla Jamala Musiali. Teraz głos na ten temat zabrał Neymar i również nie są to miłe słowa. Brazylijski gwiazdor jest wściekły, że wśród kandydatów do tego wyróżnienia zabrakło jednego z jego rodaków. I... trudno nie przyznać mu racji.

Siatkówka 2 godz.

Niemcy – Węgry - Figure 13
Nie żyje 28-letnia siatkarka. Są pierwsze wyniki sekcji zwłok

Portorykańska siatkarka Pilar Marie Victoria Lopez, została 29 sierpnia znaleziona martwa w swoim domu w tureckiej Bursie. Miejscowa policja od razu wszczęła śledztwo, a media w Turcji informują o pierwszych wynikach sekcji zwłok. Wskazują one na zatrucie pokarmowe i podają kolejne szczegóły.