PSG - PSV. Gole z meczu Ligi Mistrzów. Zobacz, jak padły

1 min. czytania

PSG – PSV - Figure 1
Zdjęcia Wiadomości Radio Zet

22.10.2024 21:51

Wynik meczu PSG - PSV otworzył Noa Lang w 34. minucie po efektownym uderzeniu z dystansu. Sprawdźcie, jak padły bramki w spotkaniu 3. kolejki Ligi Mistrzów.

PSG - PSV. Gole z meczu Ligi Mistrzów

Gola na 1:0 strzelił Noa Lang, który dostał dobre podanie od I. Saibariego. Marokańczyk otrzymał ją od Guusa Tila po tym, jak Holender ubiegł Ousmane'a Dembele, przejął piłkę w środku pola i oddał ją do stojącego obok kolegi z zespołu. Lang łatwo minął Marquinhosa i uderzył w kierunku bliższego słupka.

W 55. minucie PSG wyrównało. Mocno z dystansu uderzył Achraf Hakimi, a Walter Benitez dość niepewnie interweniował na linii.

PSG - PSV. Mecz 3. kolejki Ligi Mistrzów

PSG - PSV 1:1. Noa Lang 34' - Hakimi 55.

PSG rozpoczęło rywalizację w Lidze Mistrzów od skromnej wygranej z Gironą (1:0), a w drugiej kolejce uległo Arsenalowi (2:0). PSV do tej pory zaliczylo remis ze Sportingiem CP (1:1) i przegrało z Juventusem (3:1).

Arsenal to jedyna drużyna, która do tej pory pokonała PSG: w Ligue 1 zespół Luisa Enrique wygrał 6 razy i dwukrotnie zremisował spotkanie. PSV podobnie jak PSG jest liderem swojej ligi. W 9 spotkaniach Holendrzy zgromadzili komplet punktów, zdobywając 29 goli.

Źródło: Radio ZET/Sport