Roland Garros: Hubert Hurkacz - Juan Pablo Varillas na żywo ...

2 cze 2023

Hubert Hurkacz mecz trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju French Open rozegra w piątek późnym popołudniem. Spotkanie rozstawionego z numerem 13. polskiego tenisisty z Peruwiańczykiem Juan Pablo Varillasem zaplanowano jako czwarte na korcie numer 14. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Varillas - Figure 1
Zdjęcia polsatsport.pl

Hurkacz w Paryżu rozegrał już dwa pięciosetowe boje. W pierwszej rundzie po trwającym trzy godziny i 37 minut meczu pokonał Belga Davida Goffina 6:3, 5:7, 6:4, 2:6, 6:4, a w środę wygrana z Holendrem Tallonem Griekspoorem 6:3, 5:7, 6:7 (13-15), 7:6 (7-5), 6:4 zajęła mu cztery godziny i 41 minut.

Varillas w światowym rankingu zajmuje 94. miejsce, a podopieczny trenera Craiga Boyntona nie miał okazji z nim wcześniej grać.

Peruwiańczyk też ma za sobą dwa pięciosetowe mecze. Najpierw pokonał chińskiego kwalifikanta Junchenga Shanga 4:6, 2:6, 6:2, 6:3, 6:1, a w środę rozstawionego z numerem 19. Hiszpana Roberto Bautistę Aguta 1:6, 4:6, 6:3, 6:1, 6:1.

Ich mecz prawdopodobnie nie zacznie się wcześniej niż ok. godz. 18-19. Relacja i wynik na żywo meczu Hurkacz - Varillas na Polsatsport.pl. Początek o 13:35.