Mazur Gostynin przegrywa z juniorami Wisły Płock

21 lip 2024
Wisła Płock

InformacjeDziś, 09:01, Piotr Mrówka

W pierwszej grze kontrolnej seniorzy Mazura Gostynin przegrali 2:3 z drużyną juniorów U-18 SSM Wisły Płock.

Mecz rozgrywano 2x30 minut i w ostatniej tercji 20 minut. Po pierwszej części Wisła prowadziła 2:0, po rzucie wolnym z 18 metrów Jan Rutkowski doprowadził na 1:2. Kilkadziesiąt minut później Wisła podwyższyła prowadzenie a w 80 minucie w ostatniej akcji po strzale zza pola karnego Wiktor Smyczyński ustalił wynik na 2:3.

Piłkarzy Mazura czekają kolejne sparingi, terminy i rywale będą podawani na klubowym koncie Twitter: https://x.com/MGostynin

SSM Wisła Płock U-18 - Mazur Gostynin 3:2

bramki dla Mazura: 41' Jan Rutkowski, 80' Wiktor Smyczyński

Mazur skład początkowy: Hubert Borowy - Piotr Szulczewski, Piotr Dutkiewicz, Kamil Augustyniak, zawodnik testowany - Michał Matecki, Jan Rutkowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany;

Zagrali także: Sebastian Kowalski, Krzysztof Balcerzak, Filip Skupiński, Wiktor Smyczyński, Szymon Zywert, zawodnik testowany; trener: Filip Skupiński, II trener: Paweł Kowalski

autor/źródło: Piotr Mrówka