Manchester City pokonał na wyjeździe Wolverhampton. Gol Johna ...

2 dni temu

????Eurosport

Akt. 20/10/2024, 19:34 GMT+2

Nadspodziewanie duże emocje Wolverhampton. Manchester City pokonał miejscowe Wilki 2:1, ale zwycięskiego gola strzelił dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry. Bohaterem John Stones.

Manchester City – Real Madryt w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów

Wolverhampton – Man City - Figure 1
Zdjęcia Eurosport

Mistrzowie Anglii przyjechali na stadion drużyny, która zamykała tabelę Premier League i która w siedmiu meczach ugrała ledwie jeden punkt. Zanosiło się na piłkarskie lanie, a niemal skończyło sensacją.

Rozstrzygnięcie w ostatniej chwili

Obywatele ruszyli do błyskawicznych ataków, ale moment nieuwagi bardzo szybko kosztował ich utratę gola. Szbki kontrakt wykończył Jorgen Strand Larsen i miejscowi niespodziewanie prowadzili. Wyrównał przed przerwą przepięknym strzałem z dystansu obrońca Josko Gvardiol.

Po zmianie stron trwała nawałnica na bramkę Wolverhampton, ale ciągle utrzymywał się wynik 1:1. I kiedy wydawało się, że tak już zostanie, City wykonało rzut rożny. Była piąta doliczona minuta gry, a głową do siatki trafił Ruben Dias. Obywatele odetchnęli, wygrali 2:1.