Fortuna 1 Liga: Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ...

24 lut 2024

To był zimny prysznic na początek rundy wiosennej dla piłkarzy Motoru Lublin. Zawodnicy Goncalo Feio nieoczekiwanie przegrali 0:2 z GKS-em Katowice. Szansę na rehabilitację zawodnicy z Lublina będą mieli już w najbliższą sobotę. W Arenie Lublin zmierzą się z Bruk-Bet Termalicą Niecieczą. Relacja live i wynik na żywo z meczu Motor Lublin - Bruk-Bet Termalika Nieciecza na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.

Motor Lublin - Figure 1
Zdjęcia polsatsport.pl

Falstart. Tak jednym słowem można opisać początek rundy wiosennej w wykonaniu Motoru Lublin. Piłkarze Goncalo Feio w pierwszym meczu po przerwie zimowej przegrali 0:2 z GKS-em Katowice. W równie kiepskich nastrojach, choć nie tak beznadziejnych są gracze "żółto-biało-niebieskich" którzy zremisowali 1:1 na własnym stadionie z Chrobrym Głogów.

Antybohaterem "Słoników" został Tomasz Loska. Bramkarz Termaliki pod koniec pierwszej połowy meczu przeciwko Chrobremu obejrzał czerwoną kartkę i sprokurował rzut karny, po którym goście otworzyli wynik spotkania. Mimo straty punktów przez zespół z Niecieczy trener Motoru z uznaniem mówi o swoim sobotnim rywalu.

- Termalica to drużyna, która ma wiele jakości. Jest to zespół swobodnie operujący piłką i umiejący atakować rywali wysokim pressingiem. Mają w swoim składzie szybkich skrzydłowych, którzy robią różnicę w bocznych sektorach boiska - scharakteryzował rywali Feio.

W ostatnim meczu pomiędzy obiema ekipami górą był Motor, który zwyciężył w Niecieczy 2:0.

Relacja live i wynik na żywo z meczu Motor Lublin - Bruk-Bet Termalika Nieciecza na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.