Gol Ronaldo nie wystarczył. Al-Nassr rozbite w finale [WIDEO]

17 sie 2024
Al-Nassr

Do zamieszania pod bramką Al-Hilal FC doszło w 44. minucie. Cristiano Ronaldo miał trochę miejsca w pole karnym i pomimo tego, że nieczysto trafił w piłkę, to lekkim uderzeniem wpisał się na listę strzelców.

Obrońca Al-Nassr kompletnie posypała się po kwadransie przerwy. Serbski duet, czyli Sergej Milinković-Savić oraz Aleksandar Mitrović, wyprowadził trzy ciosy. Drugi z nich zapisał dublet w swoim dorobku.

W 72. minucie kibice przecierali oczy ze zdumienia. Nowy bramkarz Al-Nassr w zasadzie sprezentował gola drużynie przeciwnej. Bento popełnił katastrofalny w skutkach błąd, a Malcom dopadł do piłki i ustalił rezultat na 4:1.

Trofeum przeszło Cristiano Ronaldo koło nosa. Drużyna Al-Hilal FC fantastycznie zaprezentowała się w drugich 45 minutach i dzięki temu pokonała Al-Nassr w finale Superpucharu Arabii Saudyjskiej.

Al-Nassr - Al-Hilal FC 1:4 (1:0) 1:0 - Cristiano Ronaldo 44' 1:1 - Sergej Milinković-Savić 55' 1:2 - Aleksandar Mitrović 63' 1:3 - Aleksandar Mitrović 69' 1:4 - Malcom 72'