Ronaldo już strzela! Udane wejście w nowy sezon [WIDEO]

14 sie 2024

Al-Nassr awansowało do finału Superpucharu Arabii Saudyjskiej. W wygranym 2:0 meczu z Al-Taawon jednego gola strzelił Cristiano Ronaldo.

Al-Nassr - Figure 1
Zdjęcia Meczyki

Występ Portugalczyka na EURO 2024 wywołał skrajne emocje. Mistrzostwa Europy nie wyszły doświadczonemu zawodnikowi, ale w Arabii Saudyjskiej wciąż notuje udane spotkania.

Półfinał Superpucharu Arabii Saudyjskiej zaczął się świetnie dla Al-Nassr. Już w 8. minucie prowadzenie dał mu Ayman Yahya.

Al-Taawon próbowało odpowiedzieć, ale jego zawodnicy mieli kiepsko nastawione celowniki. Inaczej niż Ronaldo, który już w pierwszym meczu sezonu otworzył swoje konto bramkowe.

Portugalczyk ustalił wynik meczu w 57. minucie. Dostał piłkę dziesięć metrów przed bramką i uderzeniem bez przyjęcia zaskoczył bramkarza rywali.

Drużyna Ronaldo kończyła mecz w osłabieniu, ale nie miało to żadnego znaczenia dla wyniku. Już w doliczonym czasie drugiej połowy czerwoną kartkę dostał Marcelo Brozović.

Al-Nassr w finale zagra z Al-Hilal. Wczoraj mistrzowie Arabii Saudyjskiej w rzutach karnych pokonali Al-Ahli.

Al-Taawon - Al-Nassr 0:2 (Ayman Yahya 8, Cristiano Ronaldo 57)