Polska - Niemcy NA ŻYWO. Walka o półfinał Ligi Narodów!

12 lip 2023

Siatkówka

Polska - Niemcy [RELACJA NA ŻYWO]

Polska — Niemcy to ćwierćfinałowe spotkanie Ligi Narodów siatkarek. Biało-Czerwone wygrały dziesięć z dwunastu meczów pierwszej fazy, zajęły pierwsze miejsce w tabeli i narobiły nam dużego apetytu na turniej finałowy. W 1/4 rywalkami są zachodnie sąsiadki, z którymi nasze reprezentantki uporały się 3:2 przed dwoma tygodniami. Jak będzie teraz? Zapraszamy na relację z meczu Polska — Niemcy. Początek 12 lipca o godzinie 23:00.

- - - opis 25 - 12 Pierwszy set 21 - 25 Drugi set 25 - 21 Trzeci set 26 - 24 Czwarty set

5 Agnieszka Korneluk 5 9 Magdalena Stysiak 9 11 Martyna Łukasik 11 26 Katarzyna Wenerska 26 30 Olivia Różański 30 95 Magdalena Jurczyk 95 1 Maria Stenzel 1 7 Monika Gałkowska 7 10 Monika Fedusio 10 12 Aleksandra Szczygłowska 12 15 Martyna Czyrniańska 15 27 Joanna Pacak 27 62 Julia Nowicka 62 23 Dominika Pierzchała 23 2 Pia Kästner 2 9 Lina Alsmeier 9 10 Lena Stigrot 10 12 Hanna Orthmann 12 21 Camilla Weitzel 21 22 Monique Strubbe 22 4 Anna Pogany 4 1 Vanessa Agbortabi 1 5 Corina Glaab 5 6 Antonia Stautz 6 14 Marie Schölzel 14 16 Anastasia Cekulaev 16 20 Emilia Weske 20 3 Annie Cesar 3
{number} {name} gol w minucie {goal} penalty in a minute {penalty} żółta kartka w minucie {yellowCard} czerowna kartka w minucie {redCard} blue card in a minute {blueCard} rzut karny w minucie {penaltyKick} gol po karnym w minucie {penaltyKickGoal} brak gola po karnym w minucie {penaltyKickMiss} zmiana w minucie {changes} wejście na murawę w minucie {changeIn} zejście z murawy w minucie {changeOut} rzut rożny w minucie {cornerKick} kontuzja w minucie {contusion} czas {time} {number}

Źródło:Przegląd Sportowy Onet