Zwycięstwo w ostatnich minutach: Roma – Monza 1:0

AS Roma pokonała Monzę po bramce w ostatnich minutach spotkania.

3 godziny temu

13 komentarze

Źródło: własne

Autor: hako

AS Roma po bramce El Shaarawy’ego w 90. minucie gry zainkasowała kolejne 3 punkty na swoje konto. Giallorossi tymczasowo zajmują 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów.

Roma - Figure 2

Monza, która od 41. minuty spotkania grała w osłabieniu (czerwona kartka dla D’Ambrosio), postawiła się jednak Giallorossim, którzy nie potrafili zdominować gry aż do ostatnich minut spotkania.

Komentarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Roma - Figure 3

Omen

Okropny mecz, bardzo dobry wynik ;)

Luke

Mimo zwycięstwa chyba Jose już powinien być zwolniony, bo gra wygląda gorzej z meczu na mecz. Conte by ich ogarnął w ataku.

Roma - Figure 4

Totnik

matekson

Myślę że powrót Smallinga kilka problemów rozwiąże, środek pola przez to będzie bardziej kreatywny z Cristante. Mam nadzieję że on i Dybala wrócą na Inter

completny

Roma - Figure 5

Brawo Roma, świetna końcówka i ważne 3 pkt. Mourinho pasuje do Rzymu jak nikt inny ????

As11

Fajnie, że są 3 punkty, bo trzeba gonić, ale trzeba być turbonaiwnym, żeby wierzyć, że z tym ograniczonym trenerem są jakiekolwiek nadzieje na lepszą przyszłość, z sezonu na sezon wyglądamy coraz gorzej.

Roma - Figure 6

takitam

Trzeba dziękować za 3 pkt. Do końca sezonu i ery „Special One” jeszcze tylko 29 kolejek.

Canis

2 godziny temu

Brzydki mecz, ze wskazaniem na Monzę. Zwycięstwo Romy to taki trochę piłkarski oksymoron. Dziwna ta Roma dzisiaj była, zupełnie nielogiczna, gra się nie układała, akcje były wolne, brakowało pomysłu na rozegranie i przyspieszenie akcji, nie stwarzaliśmy okazji. W końcówce to osłabiona Monza nas przydusiła i kiedy wszystko wskazywało na hańbę i że nam strzelą, to my strzeliliśmy im. Brakuje mi entuzjazmu po tym meczu ale wolę farciarskie zwycięstwa niż straty punktów, po efekciarskich meczach. Forza Roma!

Roma - Figure 7

Romanistic

Kocham ten klub, wszedłem z sadu zmokniety i kurwa od 78' włączyłem. Krzyk moj i pukanie sąsiadki, coś pięknego.

RomanoItaliano

Takie mecze tez trzeba przepychać. Brawo

Totnik

Roma - Figure 8

Chciałeś 2-3 gole przewagi ????

1 godzinę temu

Za wysokie mam wymagania, trzeba obniżyć. Poza tym lakaka na to 2:0 powinien trafic ????

romomaniak

Roma - Figure 9

Nie był to dobry mecz, ale bez przesady w tamtym sezonie graliśmy dużo gorzej. Zawsze po przerwie na reprezentację gramy piach. Plusy – w końcu dobry mecz Patricio, nie mieliśmy jakiś strasznych wylewów,ale widać że obrona gra trochę lepiej i jeśli Smalling wróci choćby na swoje 80% to będzie lepiej. Przeciwnicy nie byli mocarni ale mamy zwycięstwo. Szansę małe ale może za tydzień też wygramy. Po sezonie niech będzie zmiana ale w obojętnie jakim stylu trzeba jak najwięcej punktów uzbierać żeby nowy trener miał z czego startować.