Widzew Łódź - Pogoń Szczecin LIVE. Relacja na żywo. Jaki wynik?

28 sty 2023

Ekstraklasa

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin to spotkanie 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy. W sobotnie popołudnie w "Sercu Łodzi" mecz o wysoką stawkę. Czy starcie wyłoni zwycięzcę, który stworzy z Rakowem i Legią czołową trójkę tabeli? Zapraszamy na relację "na żywo" z meczu Widzew Łódź - Pogoń Szczecin. Początek spotkania w sobotę, 28 stycznia, o godzinie 17:30.

Mecz Pogoń Szczecin - Widzew ŁódźMecz Pogoń Szczecin - Widzew Łódź (Foto: Andrzej Talar/Cyfrasport / Getty Images)

Data utworzenia: dzisiaj, 17:00

Przeczytaj także
Wielki sukces 19-latka! Polak został mistrzem świata juniorów. Jest rekordzistą

Łyżwiarstwo 21 min.

Polak mistrzem świata juniorów w short tracku na 500 m! Michał Niewiński był bezkonkurencyjny na mistrzostwach świata w Dreźnie. Wcześniej pobił rekord świata.

Marek Papszun zadowolony z gry, nie z wyniku. "Okoliczności były nietypowe"

Ekstraklasa 1 godz.

— Chcę pochwalić drużynę, bo w tej trudnej sytuacji pokazała nie tyle charakter, ale wewnętrzny spokój i jakość. Nie zdobyliśmy decydującej bramki, ale zabieramy punkt i idziemy dalej — powiedział po meczu Warty z Rakowem trener częstochowian Marek Papszun. Lider Ekstraklasy zremisował z poznańską drużyną 1:1. Szkoleniowiec gości nie ukrywał niedosytu.

Ofensywne problemy Barcelony. Skromne zwycięstwo bez Lewandowskiego

LaLiga 1 godz.

Kolejne zwycięstwo Barcelony! Duma Katalonii skromnie wygrała 1:0 z Gironą w 19. kolejce LaLigi. W meczu udziału nie wziął zawieszony Robert Lewandowski.

Perugia po raz 30.! Ekipa Semeniuka i Leona jest nie do zatrzymania

Siatkówka 1 godz.

Sir Safety Susa Perugia Wilfredo Leona i Kamila Semeniuka nie zwalnia tempa. Klubowi mistrzowie świata pozostają niepokonani od samego startu sezonu — nie zaznali smaku porażki na żadnym polu rywalizacji! Na pięć kolejek przed końcem fazy zasadniczej Serie A ekipa z Perugii ma już bardzo dużą przewagę nad pozostałymi rywalami.

Bednorz poprowadził mistrzów Polski do zwycięstwa. ZAKSA lepsza od Resovii

PlusLiga 1 godz.

Mistrz Polski Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonał 3:1 po trwającym 128 minut meczu lidera PlusLigi Asseco Resovię Rzeszów. Spotkanie, jak przystało na starcie dwóch czołowych zespołów, dostarczyło wiele emocji.

Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt [RELACJA NA ŻYWO]

RELACJA

Bundesliga 1 godz.

Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt to spotkanie 18. kolejki Bundesligi. Czy Bayern przełamie serię trzech remisów z rzędu i umocni się na pozycji lidera tabeli? Zapraszamy na relację "na żywo" z meczu Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt. Początek spotkania w sobotę, 28 stycznia, o godzinie 18:30.

Fatalna sobota Polaków w Bundeslidze. Seria drużyny Kamińskiego przerwana

Bundesliga 2 godz.

To nie była dobra sobota w wykonaniu Polaków grających w Bundeslidze. Jakub Kamiński rozegrał tylko 45 minut, a seria zwycięstw jego Vfl Wolfsburg została przerwana przez Werder Brema (1:2). FC Augsburg z Rafałem Gikiewiczem i Robertem Gumnym w składzie natomiast przegrał z SC Freiburg (1:3).

Mogą zbudować budżet na poziomie 11 milionów. Na razie są w II lidze

Żużel 2 godz.

Żużel. 15 milionów złotych — tyle zdaniem Piotra Mikołajczaka, aktualnego menedżera ds. sportu Betard Sparty Wrocław, a w przeszłości między innymi menedżera Startu Gniezno potrzeba na PGE Ekstraligę, aby się w niej utrzymać. Mikołajczak podzielił się opinią na temat przyszłości Startu Gniezno i ewentualnej możliwości startu w PGE Ekstralidze.

Kamil Stoch zniesmaczony swoim występem w Austrii. "Gdzieś się pogubiłem"

Skoki narciarskie 2 godz.

Kamil Stoch nie będzie dobrze wspominał pierwszego w tym sezonie konkursu w lotach narciarskich. Na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf Polak zakończył rywalizację na 17. lokacie i w rozmowie tuż po swoim występie nie był za bardzo zadowolony z tego, co pokazał. — To jest mordęga, szukanie i brak znalezienia tego "złotego" środka — stwierdził trzykrotny mistrz olimpijski.

Potknięcie lidera! Dzielna Warta zremisowała z Rakowem

Ekstraklasa 2 godz.

Warta Poznań zremisowała z Rakowem Częstochowa 1:1 w pierwszym sobotnim meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy. Zieloni schodzili na przerwę, prowadząc, jednak grający od 30. minuty w dziesiątkę piłkarze Marka Papszuna zdołali wyrównać.

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin [RELACJA NA ŻYWO]

RELACJA

Kubacki znalazł przyczynę słabszych skoków. "Nie jest to łatwe do wprowadzenia"

Halvor Egner Granerud wygrał konkurs na skoczni mamuciej w Bad Mitterndorf. Norweg odebrał Dawidowi Kubackiemu miano lidera Pucharu Świata. Czym jest podyktowana słabsza dyspozycja Polaka? Skoczek zdradził, że już znalazł problem.

Wywołał skandal na Australian Open. Pojawił się też na półfinałowym meczu. To wielki kibic

Ofsajd 2 godz.

Podczas meczu o półfinał Australian Open, w którym Novak Djoković pokonał Andrieja Rublowa doszło do skandalu. Jeden z kibiców zasiadających na trybunach miał na sobie koszulkę z symboliczną literą "Z". Na półfinałowym meczu Serba mężczyzna pojawił się ponownie. Dlaczego wpuszczono go na trybuny? Okazuje się, że to wielki fan Serba, który jeździ praktycznie na wszystkie mecze Djokovicia.

Radość i zaskakujące słowa Piotra Żyły. "Nie wiem co się dzieje"

Skoki narciarskie 3 godz.

Dawid Kubacki stracił pozycję lidera klasyfikacji generalnej i nie miał powodów do zadowolenia. Co innego Piotr Żyła, który konkurs zakończył na czwartym miejscu. 36-latek na gorąco komentował swoje próby, a motywem przewodnim rozmowy z nim było słowo "fajnie".

ME w łyżwiarstwie figurowym: reprezentantka Polski tuż za podium

Łyżwiarstwo 3 godz.

Jekaterina Kurakowa zajęła czwarte miejsce w rywalizacji solistek w mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie figurowym. Reprezentantka Polski była w fińskim Espoo piąta po programie krótkim, a w dowolnym uzyskała czwarty wynik w stawce. Zwyciężyła Gruzinka Anastazja Gubanowa.