Cremonese - Inter (składy)

28 sty 2023
Cremonese – inter

Po pierwszej połowie Inter remisuje 1:1 z Cremonese. Wynik meczu efektownym strzałem otworzył Okereke, bramkę wyrównującą zdobył Lautaro Martinez.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

I POŁOWA
5' Acerbi główkuje nad bramką po rzucie rożnym.
9' Kilka rzutów rożnych dla Interu, ale żaden nie przyniósł większego zagrożenia.
11' Gol! Okereke przyjął piłkę na granicy pola karnego i strzałem w górny róg nie dał szans Onanie.
17' Piłka trafiła do Dzeko, ale jego uderzenie minęło bramkę.
21' GOOOOOOL! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał z powietrza oddał Dzeko. Do odbitej przez Carnesecchiego piłki jako pierwszy dopadł Lautaro, który doprowadził do remisu.
23' Niecelne uderzenie Mkhitrayana nożycami.
25' Strzał Dzeko wprost w bramkarza.
26' Uderzenie Benassiego pietą z bliskiej odległości obronione przez Onanę.
27' Próba Lautaro nieznacznie mija bramkę.
28' Cremonese wychodziło z groźną kontrą, którą faulem przerwał Acerbi. Skończyło się na żółtej kartce.
35' Główka Gagliardiniego obok bramki.
38' Żółta kartka dla Calhanoglu za faul.
43' Strzał Ciofaniego z trudnej pozycji przelatuje nad bramką.
44' Carnesecchi najpierw odbija strzał z dystansu Dimarco, a potem dobitkę Lautaro.
45' Koniec pierwszej połowy.