Test zaliczony. Legia Warszawa - GKS Katowice 3:0

Legia Warszawa – GKS Katowice

Legia Warszawa wygrała 3:0 z GKS-em Katowice w meczu kontrolnym rozegranym w Legia Training Center. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się mocnym strzałem Ernest Muci, a po przerwie dwa gole dołożył Patryk Sokołowski.

Legioniści w pełni kontrolowali spotkanie i nie pozwolili rywalom na stworzenie zagrożenia. W 36. minucie Muci przechwycił piłkę w środku pola, minął trzech rywali i mocnym uderzeniem w kierunku bliższego słupka pokonał bramkarza GKS-u. Po zmianie stron precyzyjnym strzałem głową popisał się wprowadzony Patryk Sokołowski. W samej końcówce Sokołowski uderzył mocno lewą nogą zza pola karnego i ustalił wynik spotkania.

Legia Warszawa - GKS Katowice 3:0 (1:0)

Gole: Muci (36'), Sokołowski (67', 90')

Skład Legii w I połowie: Miszta - Rose, Augustyniak, Ribeiro - Wszołek, Kapustka, Josue, Celhaka, Baku - Rosołek, Muci

Skład Legii w II połowie: Hładun - Rose (Kisiel 76'), Augustyniak (Kharatin 63'), Nawrocki - Johansson, Celhaka (Slisz 63'), Josue (Pekhart 63'), Sokołowski, Baku - Pich, Carlitos