Carabao Cup: Chelsea - Newcastle United. Relacja i wynik na żywo

19 gru 2023

W jednym z czterech ćwierćfinałowych spotkań Carabao Cup Chelsea podejmie Newcastle United. Relacja i wynik na żywo meczu Chelsea - Newcastle United na Polsatsport.pl.

Chelsea – Newcastle - Figure 1
Zdjęcia polsatsport.pl

W 1/8 finału Chelsea bez problemów pokonała Blackburn 2:0. W 30. minucie gola dla londyńczyków zdobył Benoit Badiashile, a w 59. minucie Raheem Sterling. Chelsea ma problemy w Premier League w tym sezonie, zajmując 10. miejsce w tabeli z sześcioma wygranymi, czterema remisami i siedmioma porażkami, ale ich występy w Carabao Cup były o wiele lepsze.

Newcastle United awansowało do ćwierćfinału po rozgromieniu 3:0 Manchesteru United. Gole strzelili Miguel Almiron, Lewis Hall i Joe Willock. Newcastle obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli Premier League - ma na swoim koncie dziewięć zwycięstw, dwa remisy i sześć porażek.

Relacja i wynik na żywo meczu Chelsea Londyn - Newcastle United od 21:00 na Polsatsport.pl.