Manchester United – Liverpool FC 2:2. Rollercoaster emocji w ...

23 dni temu

» 7 kwietnia 2024, 18:29 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl

Manchester United zremisował z Liverpoolem 2:2 (0:1) w 32. kolejce Premier League. Czerwone Diabły i The Reds znów stworzyły dobre widowisko na Old Trafford.

Manchester United – Liverpool FC 2:2. Rollercoaster emocji w Bitwie o Anglię

» Kobbie Mainoo zdobył efektownego gola w meczu z Liverpoolem | Fot. Press Focus

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!

Początek spotkania na Old Trafford był obiecujący dla Manchesteru United. Czerwone Diabły już w 2. minucie wpakowały piłkę do siatki po składnej akcji. Bruno Fernandes zagrał w uliczkę do Alejandro Garnacho, ten minął Caoimhina Kellehera, oddał strzał, ale nawet nie cieszył się z bramki. Sędzia Anthony Taylor odgwizdał bowiem pozycję spaloną Argentyńczyka.

Liverpool odpowiedział błyskawicznie i w kolejnej akcji do poważnego wysiłku zmuszony został Andre Onana. Mocny strzał na bramkę kameruńskiego golkipera oddał Dominik Szoboszlai. Przez kilka kolejnych minut obserwowaliśmy wyrównaną walkę na Old Trafford, ale z czasem zaznaczała się coraz większa przewaga The Reds.

W 23. minucie piłkarze Juergena Kloppa dopięli swego. Goście mieli rzut rożny. Dobre dośrodkowanie w pole karne posłał Alexis Mac Allister, piłkę na dalszy słupek trącił Darwin Nunez, a tam niepilnowany Luis Diaz wykonał wyrok, pakując futbolówkę do siatki z bliskiej odległości.

Manchester United kilka minut później miał dobrą okazję na doprowadzenie do remisu. Piłkę z rzutu wolnego na dalszy słupek zagrał Bruno Fernandes. Casemiro zgrał futbolówkę w pole bramkowe, tam do podania nie zdążył Rasmus Hojlund.

Kolejne minuty to absolutna dominacja Liverpoolu. Piłkarze The Reds raz po raz meldowali się pod polem karnym Manchesteru United. W 33. minucie czujność Onany w bramce sprawdził Mohamed Salah. W kolejnych minutach uderzenia oddawali Nunez i Salah.

Manchester United do końca pierwszej połowy nie wyprowadził skutecznego ataku zakończonym strzałem. Liverpool na swoim koncie zapisał natomiast 15 prób.

Druga połowa rozpoczęła się znakomicie dla Manchesteru United, bo w 50. minucie Czerwone Diabły doprowadziły do remisu. Błąd na połowie boiska popełnił Jarell Quansah, który zanotował niedokładne zagranie, do futbolówki dopadł Bruno Fernandes i zdecydował się na strzał z koła środkowego. Portugalczyk przerzucił wysuniętego z bramki Kellehera i wpisał się na listę strzelców!

Zdobyty gol podziałał mobilizująco na piłkarzy Manchesteru United. W kolejnych minutach Czerwone Diabły gościły pod bramką The Reds. Zablokowany strzał na swoim koncie zapisał Alejandro Garnacho, a kąśliwe dośrodkowanie, które sprawiło problemy Kelleherowi, zanotował Rashford. Liverpool odpowiedział składną akcją, którą zmarnował Nunez.

Manchester United dobrą postawę po przerwie potwierdził kolejnym trafieniem! W 67. minucie Czerwone Diabły przeprowadziły szybką i składną akcję. W finalnym etapie Aaron Wan-Bissaka zagrał na 15 metr do Kobbie’ego Mainoo. Anglik był ustawiony tyłem do bramki, ale zdecydował się na strzał z półobrotu po długim rogu. Piłka była idealnie podkręcona i wpadła w górny róg bramki The Reds! Czerwone Diabły objęły prowadzenie!

Zdobyty gol sprawił, że Liverpool musiał otworzyć się w defensywie, na co tylko liczyli gracze Ten Haga. W 74. minucie Czerwone Diabły wyprowadziły dobrą kontrę. Rasmus Hojlund zagrał prostopadłą piłkę na lewą stronę do Alejandro Garnacho, ten oddał strzał, lecz uderzenie w środek bramki nie mogło zaskoczyć Kellehera.

W 79. minucie dobrą szansę na doprowadzenie do remisu wyprowadził sobie Liverpool. Groźne uderzenie na bramkę Onany oddał Diaz, Kameruńczyk wybił futbolówkę do prawej strony, a tam zgarnął ją Mohamed Salah. Egipcjanin z bliskiej odległości na szczęście nie trafił w bramkę United.

W 84. minucie Salah już się nie pomylił. Egipcjanin pewnie wykorzystał rzut karny, który sędzia Taylor podyktował za spóźniony atak Aarona Wana-Bissaki na Harveya Elliotta. Na Old Trafford zrobiło się 2:2, a Liverpool poczuł, że znów może powalczyć o pełną pulę.

W końcówce spotkania emocji nie brakowało. W zespole Liverpoolu dobra okazję miał Diaz, a po stronie Czerwonych Diabłów Antony. Remis na Old Trafford nie urządza żadnego z zespołów na finiszu sezonu 2023/2024.

Manchester United – Liverpool FC 2:2 (0:1)
Bramki: Bruno Fernandes 50’, Kobbie Mainoo 67’ – Luis Diaz 23’, Mohamed Salah 85’ [K]

Manchester United: Onana – Dalot, Kambwala, Maguire, Wan-Bissaka – Mainoo (Mount 85'), Casemiro – Garnacho (Amrabat 80'), Fernandes, Rashford (Antony 66') – Hojlund

Liverpool FC: Kelleher – Robertson, Van Dijk, Quansah, Bradley (Gomez 66') – Mac Allister, Endo (Elliott 69'), Szoboszlai (Jones 66') – Diaz, Nunez (Gakpo 69'), Salah

TAGI

Najchętniej komentowane

Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (101)

blanco1987: No i jak pislaem o tym że Chelsea może nas wyprzedzić to trzeba potrzymać Erikowi herbatę.

No to potrzymalismy. Wygrają zaległy mecz i są nad nami.

» 7 kwietnia 2024, 20:09

#101

Freddie: Moglismy miec 9 pkt w tych 3 meczach. Konczymy z 2.

» 7 kwietnia 2024, 20:05

#100

Ciechanek: Mogliśmy mieć 0pkt w tych 3 meczach. Kończymy z 2.

» 7 kwietnia 2024, 20:15

#99

wider: teraz czekają nas 3 trudne spotkania w lidze Sheffield i Burnley raczej na pewno spadną i C. Palace które walczy o utrzymanie. Ale właśnie pod koniec sezonu z takimi zespołami gra się najtrudniej bo te zespoły grają o "życie"

#98

» 7 kwietnia 2024, 19:57

#97

Blau: Szkoda tych trzech meczów, bo i ile czysto piłkarsko było mizernie, o tyle powinniśmy wręcz zdobyć 9 punktów. W meczu z Brentford strata bramki w 9 minucie doliczonego czasu gry, w meczu z Chelsea strata dwóch bramek w 9 i 11 minucie doliczonego czasu i dzisiaj też utrata bramki pod sam koniec meczu, bo w 84 minucie. Do tego trzy bramki w tych meczach, to były bramki stracone przez karne ...

Szkoda, bardzo szkoda, bo mogło być fajnie, a jest słabo. Tyle dobrego, że w tym sezonie w końcu nie przegraliśmy z Liverpoolem żadnego meczu, a były aż 3.

» 7 kwietnia 2024, 19:53

#96

M4S73R: W nowym sezonie holenderski Guradiola nie ma prawa prowadzić tej drużyny.

» 7 kwietnia 2024, 19:42

#95

sensi: I znowu dla łysego giga odprawa, i znowu przyjdzie ktoś kto nie będzie miał prawa z takich grajków jakich mamy na chwilę obecną,ułożyć tego w coś sensownego przez najbliższe dwa sezony. Tak się już koło zatacza od 11 lat :)

» 7 kwietnia 2024, 20:00

#94

ManUtdFan94: Dać Łysemu jeszcze jeden sezon, niech się w między czasie wykrystalizuje kadra dyrektorska i wtedy zobaczymy. Musi to być dobra decyzja, a nie na szybko.
Poza tym odprawa dla ETH i FFP tym bardziej komplikują to sprawę. Moim zdaniem lepiej te pieniądze przeznaczyć na kadrę dyrektorską.
Nie jest dobrze, ale może warto dać szansę wyciągnąć jakieś lekcje ETH, a nie brać Pottera lub Sputhgate.
Jeżeli się nie sprawdzi to nie przedłużymy kontraktu, a kadra dyrektorska poszuka odpowiedniego i przemyślanego kandydata.

» 7 kwietnia 2024, 20:07

#93

bylakw: 3 mecz z rzedu oddajemy zwyciestwo. Mentalność na poziomie ogórka kiszonego. Wina trenera, że kolejny raz próbuje stawiać autobus co kończy się babolami i utrata zwycięstwa, nawet remisu!!

» 7 kwietnia 2024, 19:40

#92

JahKowalski: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.04.2024 19:45

A to nie odrabialiśmy ani nie prowadziliśmy?
bylak napiszesz coś sensownego przed końcem tego sezonu?

» 7 kwietnia 2024, 19:44

#91

bylakw: Za to Ty piszesz same farmazony. Ja pisz prawdę a jak bolą cie 4 litery to nie udzielaj się. Zdejmij różowe okulary. Nie pozdrawiam.

» 7 kwietnia 2024, 20:04

#90

Leh: No i w końcu Erik nie ściemnia :)

Erik ten Hag on the first half:

“We were hammered, bullied by Liverpool, overwhelmed at times.”

A też mówi o tym czego brakowało a co zaczęliśmy robić po przerwie:

In decisive areas we were losing battles especially with young players we were not confident to win them [duels]. We encouraged in the second half to do better and they stepped up

» 7 kwietnia 2024, 19:37

#89

jesse: Patrząc na wynik wstydu nie ma, patrząc na pierwszą połowę wstyd jest ogromny. Tylko nieskuteczności Liverpoolu zawdzięczamy, że było o co grać. Ich wielbłąd podłączył nas do prądu, ale futbol to w końcu gra błędów. W ostatecznym rozrachunku nie należy jednak oczekiwać, że to będzie jakiś punkt zwrotny. Fajnie, że udało się nie przegrać, ale w kolejnych meczach poziom dna będzie miał się dobrze i ta zbieranina da radę jeszcze kilka razy się skompromitować.

» 7 kwietnia 2024, 19:25

#88

Leh: Z ostatnich 5 meczów 4 zagraliśmy dobrze. Z Brentford był dramat, ale Live X2, Everton, Chelsea... Gramy, strzelamy, walczymy.

Strasznie nam brakuje środka pola, bo i Scott i Case tworzą dziurę a przy tym robią błędy w rozegraniu. Ale, paradoksalnie, ostatnio gramy lepiej, choć wyniki słabsze

» 7 kwietnia 2024, 19:29

#87

vanantgaal: Z tym że zagraliśmy dobrze 4 mecze to lekkie nagięcie rzeczywistości. Mecz z Chelsea to taka wesoła kopania zakończona porażka. Dzisiaj tragiczna pierwsza połowa, druga dobra. Nie jest tak różowo jak piszesz. To że nie było blamażu w ostatnich meczach nie oznacza, że graliśmy dobrze.

» 7 kwietnia 2024, 19:47

#86

kukus1704: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.04.2024 19:24

W lidze mamy teraz 4 "łatwe" mecze przed nami. Bournemouth, Sheffield, Burnley i Crystal Palace.

Tottenham ma przed sobą mega ciężki terminarz: Newcastle, Arsenal, Chelsea i Liverpool.

Aston Villa: Arsenal, Bournemouth, Chelsea, Brighton. (ich piąty mecz to mecz z Liverpoolem, my wtedy mamy Arsenal)

Jak myślicie podgonimy coś w tych czterech najbliższych kolejkach?

» 7 kwietnia 2024, 19:24

#85

Litosci: Dla nas każdy mecz oprócz meczu z Chelsea jest trudny. Tak, tak ostatnio przegraliśmy ale ogólnie najlepsze nasze mecze gramy z Chelsea

» 7 kwietnia 2024, 19:27

#84

kukus1704: Kolego dlatego napisałem łatwe w cudzysłowie ;)

» 7 kwietnia 2024, 19:31

#83

KubaUtd: Wisienki to nie jest łatwy przeciwnik nie bagatelizował bym ich

» 7 kwietnia 2024, 19:36

#82

Dodge: Na LM nie ma co liczyć. Utrzymajmy LE co też będzie trudne. W grze jest 5 zespołów o te 2 sloty. Chociaż w sumie jakby Manchester do Warszawy lub Częstochowy przyjechał nie byłoby źle :)

» 7 kwietnia 2024, 19:48

#81

ManUtdFan94: Które miejsca wchodzą do LE 6 i 7? Jak wejdziemy do finału FA Cup i City pokona Chelsea to już mamy LE? Sorry ale gubię się już w tym trochę, prosiłbym o odpowiedź.

» 7 kwietnia 2024, 19:55

#80

Pady: Tylko 7 zwycięstw i mamy Ligę mistrzów ;)
Villa przegra z Arsenal,Liverpool i Chelsea.
Amen łysy wierzy, niewiem co jest z naszą drużyna ale młodzi są lepsi od piłkarzy którzy tu przyszli za miliony, Casemiro to następne miliony w błoto a wyglądało że odpali.

» 7 kwietnia 2024, 19:20

#79

Leh: No ale Ci młodzi mega cieszą.

I jeśli coś broni Erika to to, jak ich wprowadza. Jeśli coś jest naszym DNA to właśnie akademia i mam nadzieję że od tego nigdy nie odejdziemy.

Garnacho

Są to na ta chwilę gwaranty jakiejkolwiek jakości.

Bramkarz jest po prostu przecietyny- jego cudowne wznowienia nie dają tak naprawdę nic bo nikt tego nie wykorzysta jeśli on wogole dobrze kopnie, bo wcale tak dobrze tego nie robi.

Obrona to jeden wielki szpital i nie ma trzonu.

Pomóc nie daje nic ani spokoju ani rozegrania.

Atak jest statyczny bez ciągu na bramkę.

Czy coś się z tym zrobi to już tylko nadzieja pozostaje.

» 7 kwietnia 2024, 19:19

#77

NexaT: Onana nie kopie dobrze? Na tym można zakończyć czytanie tego komentarza.

» 7 kwietnia 2024, 19:23

#76

blanco1987: Nexat szczerze Onana nie przekonuje w żaden sposób by bronić na lata.

» 7 kwietnia 2024, 19:54

#75

marcino186: Dobrze chociaż ze nasi U18 roznieśli wczoraj Liverpool 9:1

» 7 kwietnia 2024, 19:13

#74

KubaUtd: Manchester United po raz pierwszy od października 2015 roku nie oddał strzału na bramkę przeciwnika w pierwszej połowie domowego meczu w Premier League.

[@OptaAnalyst]

» 7 kwietnia 2024, 19:12

#73

Leh: Ciekawa rzecz ostatnio przeczytałem. Otóż Erik po przyjściu do nas chciał ściągnąć trenera przygotowania fizycznego z Ajaxu. Nie dostał zgody.

Nasz trener od przygotowania fizycznego siedzi w klubie od 2018 roku (choć nie wiem czy siedzi dalej czy po prostu to stanowisko jest nieobsadzone).

I moim zdaniem, pomijając wszystko inne, to jest poważny problem w tej ekipie. Jesteśmy zbyt wolni, za słabi fizycznie. Kondycyjnie też momentami zupełnie siadamy. A do tego kontuzje.

Wydaje mi się że to jest bardzo ważna pozycja w sztabie do obsadzenia latem

» 7 kwietnia 2024, 19:09

#72

szakurek: Mam dosyć tego łysego lebiegi. Znowu jego zmiany, z nastawianiem na obronę Częstochowy i znowu fra je r ska strata punktów. Jim działaj, bo szlag człowieka trafia

» 7 kwietnia 2024, 19:05

#71

SickRabbit: 58 pkt to najgorszy dorobek MU w PL - czyli słynny 21/22.
Teraz jest 49pkt i 21 "na stole"...

#70

zbyszek7: Czyli zdobywamy 70pkt i mamy top4 :P

» 7 kwietnia 2024, 19:15

#69

Halbrand: No cóż obstawiałem 6 punktów w meczach z Chelsea i Liverpoolem i w sumie gdyby nie głupie błędy bocznych obrońców w końcówce, to by się udało. Szkoda, było to możliwe.

» 7 kwietnia 2024, 19:03

#68

klusek0128: 2 mecze 3 karne ..
28 strzałów.
To wszystko wynik kontroli nad meczem ;)

» 7 kwietnia 2024, 19:02

#67

lukaszzasko: Oby ten fartowny remis nie przedłużył naszej agonii z łysolem i jego dziewczyną Marcusą

» 7 kwietnia 2024, 19:01

#66

zbyszek7: Ty ale wiesz ze jak przyjdzie nowy trener to Rashford dalej bedzie gral bo to wychowanek i legenda

» 7 kwietnia 2024, 19:08

#65

Litosci: Gdyby był Edek to by ściągnął jakaś wypalona gwiazdę jak Ronaldo żeby marketing się zgadzał, a tak musza trzymać Rasha, bo jest twarzą United

» 7 kwietnia 2024, 19:10

#64

» 7 kwietnia 2024, 19:33

#63

MiSt: Ten mecz był podobny do tego wygranego z City 2:0, gdzie Scott w ostatniej minucie trafił na pustą bramkę. Nawet Bruno dziś taką zdobył :)

Przed meczem mówiłem, że będę zadowolony z remisu. Oczywiście jestem, ale mam pewien niedosyt. Moim zdaniem nie powinno być karnego. Eliott kładł się już przed kontaktem z AWB. Z resztą sam szukał tego kontaktu. W meczu z Chelsea karne były miękkie, ale przynajmniej słusznie podyktowane.

Brawa dla Kambwali i Mainoo. Widać w tym pierwszym wiele pasji do piłki. Moim zdaniem moglibyśmy w przyszłym sezonie traktować go jako trzeciego/czwartego ŚO. Mainoo to klasa sama w sobie. Wciąż traci dużo piłek, ale strzał ma dużo lepszy od Bruno :D Podobała mi się też walka Mounta o każdą piłkę. Coś czuję, że w pressingu może nam kiedyś dać dużo pociechy. Z chęcią pożegnałbym Casemiro, ale pewnie nie starczy funduszy na ŚPD.

» 7 kwietnia 2024, 19:00

#62

lukJakubowski: Jak widać nasz zespół to zbieranina przeciętnych kopaczy.

Jedni zawsze byli po prostu zbyt słabi, by wprowadzić United na szczyt. Inni są u kresu swojej kariery, ale jest jeden pozytywny aspekt.

Nasza młodzież. Garnacho, Mainoo, Hojlund (to będzie kawał napastnika), Kambwala.
Starzy też nie są Dalot i Antony, Mount.

Coś się z tego da tworzyć, ale jeszcze dużo pracy przed menadżerem i zarządem.

Mam nadzieję, że chłopaki zepną się na Puchar Anglii, bo to są bardzo prestiżowe rozgrywki.
Zdobycie tego trofeum może napędzić ten klub.

Pamiętacie za Fergusona zdobycie Pucharu Ligi Angielskiej przez CR7 i chłopaków w dobie dominacji Chelsea? Sam Ferguson stwierdził, że nakręciło to chłopaków.

Pamiętam też, co zdarzyło się za Ole. Przegrane w półfinałach LE, PFA, Pucharu Ligi, a potem ten nieszczęsny Villareal... Wtedy to się posypało.

Może jestem naiwny, ale wierzę, że pomimo średniactwa chłopaki są w stanie zakończyć sezon z przytupem. Muszą po prostu wypluć płuca.

Co do ligi to nie mam już złudzeń. Walczymy o jakiekolwiek puchary. LM odjechała w meczu z Chelsea.

» 7 kwietnia 2024, 18:51

#61

skay21: Rashord właśnie dziś wypluł płuca

» 7 kwietnia 2024, 18:54

#60

Ducker44: Wygrana z Chelsea była ważniejsza niż dzisiejszy remis. Teraz Smerfy mają do nas 3 punkty i mecz mniej, więc nas pewnie wyprzedzą. Szkoda!

#59

KubaUtd: Smerfy mają ciężki kalendarz myślę że nas nie wyprzedzą

» 7 kwietnia 2024, 18:56

#58

Blau: Szkoda tego meczu z Chelsea, ale oni teraz będą niedługo mieć trzy ciężkie mecze z rzędu - Arsenal, Aston VIlla i Totki, czyli drużyny z obecnego TOP5.

» 7 kwietnia 2024, 18:58

#57

Leh: Zróbmy rewolucje w środku jak Liverpool. Pożegnajmy Scotta, Casemiro, Eriksena, Hannibala. Kupmy dwóch rasowych środkowych pomocników. To by kompletnie odmieniło grę.

Erik (i cały klub) źle wzmacniali te pomoc. Może Ineos to się uda?

» 7 kwietnia 2024, 18:46

#56

vanantgaal: Zróbmy rewolucję nie tylko środka pola ale i ławki trenerskiej. Powód wskazałeś wyżej

» 7 kwietnia 2024, 18:49

#55

cantona007: Jest na to szansa, w końcu Ineos ściąga fachowców

#54

kamilllo777: Jestem za. Jobe Bellingham z Sunderlandu dobrze się zapowiada no może nie tak dobrze jak brat ale wygląda obiecująco a jeszcze lepiej z Leeds wygląda Archin Gray który w defensywie przypomina Rice który jest szybszy i świetnie drybluje. Takich 2ch 17stolatków kupić i na 100% któryś wypali. Myśle że miliardów też narazie nie trzeba by za nich płacić.

#51

kamilllo777: Są jak dla mnie 3 plusy tego meczu. To że w tym sezonie chyba tylko z Klopami nie zaliczylismy porażki i Kambwalla. Mam nadzieje że chłopak dogra do końca ten sezon o pietruszke jako podstawa to może odejdzie jeden transfer na kolejny rok, no i ten Maino widać ze ma papiery na granie. Piękna brameczka.
Reszta nie komentuje bo dno.

» 7 kwietnia 2024, 18:39

#50

zbyszek7: Czekam na wywiady typu: straciliśmy 2pkt a tak naprawdę to jest to 1 wazny pkt w walce o 6 miejsce

#47

Ducker44: Zamiast siedmiu. Z Liverpoolem punkt dzięki szczęściu i zaangażowaniu Bruna i Maguire.

» 7 kwietnia 2024, 18:44

#46

Dodge: Nie przegraliśmy z Liv w tym sezonie. Ile lat na taki rok czekaliśmy xd 10?

» 7 kwietnia 2024, 18:48

#45

Szewc: Szlag mnie trafia kiedy ETH przeprowadza zmiany. Zaczęliśmy grać dopiero kiedy Rashford zszedł, a Garnacho wszedł na lewą stronę. Jest 2:1, a manager ściąga swojego najlepszego ofensywnego zawodnika i wprowadza defensywnego gracza. Zamiast próbować zabić mecz, to zaczynamy obronę Częstochowy i z przodu prawie nie istniejemy. Później schodzi jeszcze Mainoo. Beznadziejny Hojlund - gra do końca, beznadziejny Casemiro - gra do końca. Czemu chłop się nie uczy na błędach? Jeśli się zaczynamy bronić to najczęściej dostajemy w trąbę, bo nasza obrona jest słaba. Jeśli mamy piłkę z przodu to nie ma jej przeciwnik i do takiej sytuacji jak tej z rzutem karnym mogłoby nigdy nie dojść.

#44

JahKowalski: No niestety, ale Klopp zrobił zmiany ofensywne a w wymianie ciosów raczej i tak byśmy polegli

#43

Szewc: W poprzednim meczu z Liverpoolem kończyliśmy 3 obrońcami, a jednym z nich był Bruno Fernandes i jakoś przeciwnik nie potrafił wcisnąć nam bramki na 3:4, to my ją strzeliliśmy z kontry. Mamy większe szansa na wygraną kiedy atakujemy niż kiedy bronimy, ale do tego są potrzebnie siły graczy atakujących. Hojlund już nie miał sił biegać na koniec tego meczu. Diallo by więcej dobrego zrobił. A ten remis nie dał nam zupełnie nic. 3 ostatnie mecze zawalone i 6 miejsce to nasz max w tym sezonie.

#42

vanantgaal: Brawa za drugą połowę, pierwszej należy się wstydzić. Jest nadzieja, że dzisiejszym meczem mocno namieszalismy Liverpoolowi w wyścigu o mistrzostwo. Generalnie nasz występ nie taki zły. Jakby van bisssaka pomyślał to moglibyśmy nawet wygrać ale nie wymagajmy od tych zawodników takich rzeczy. Klopp standardowo przy lini jak małpa ale klasy on nie umie zachować jak idziesz nie po jego myśli. I oczywiście skoro nie było blamażu to ETH zasługuje na kolejne sezony, najlepiej niech tym sezonem prawdziwej weryfikacji będzie szósty, może siódmy.

» 7 kwietnia 2024, 18:37

#41

JahKowalski: Wstydzić? Pierwsze 10 minut było świetne.

#40

vanantgaal: Zero strzałów. Zero spodziewanych goli. Było świetne podobnie jak twoje standardy.

#39

GS8GS: My im, o oni mam. W tym meczu remisując obie drużyny sobie skomplikowały sprawy.

» 7 kwietnia 2024, 19:06

#38

Waldas: Determinacji nie brakowało . Karny dla mnie "macany". Teraz trzeba w kolejnych czterech meczach zgarnąć 12 pkt no i wygrać półfinał to jest szansa na 6 a może coś więcej. Szacun dziś dla Kambwali .

#37

HillsHaveEyes: za kilka lat wrocimy do gry, spokojnie panie i panowie

» 7 kwietnia 2024, 18:36

#36

Mastori: Pierwsza połowa dramat. Idiotyczne zachowanie Aarona. Kolejny raz tracimy punkty w kretynski sposób. Mimo to trzeba docenić ten punkt bo Liverpool to silny rywal.

Interesująca tabela była wyświetlona na Viaplay po meczu, a mianowicie mała tabela między drużynami z top 6. Według niej jesteśmy wyżej punkt od Liverpoolu i różnica między nami a pierwszym miejscem to tylko 3 punkty. Jak widać nie jesteśmy, aż tak tragiczni w spotkaniach z top 6.

#31

HillsHaveEyes: nastepny mecz w lidze to wisienki na wyjezdzie, juz widze ten ich wjazd w nasze pole karne co akcja

» 7 kwietnia 2024, 18:34

#30

Pochmurny: Wynik lepszy od gry. Bardziej Liverpool dał naszym powrót niż na odwrót. Największy wygrany tego spotkania Kambwala. Kilka błędów miał, ale dzięki szybkości potrafił niektóre naprawić. Można grać kimś innym? Da się? Tragedia się dzieje? Grał gorzej niż reszta kapucynów?

Oglądanie Casemiro to czysta zgaga. Od chyba tego podania przewrotką nie miał celnego podania... Facet jest tak powolny, niedokładny i z myśleniem ma naprawdę problemy. Jeśli nasi czują się pewniej z tym człowiekiem w składzie gdy podaje co chwila do przeciwnika to brak mi słów. Fred to byłby już ukamienowany, ale wiadomo, że wybiórczość jest sroga.

#29

Leh: Prawda. Casemiro to jest osłabienie zespołu, tak samo jak Rashford.

Nie było źle, ale mamy straszne braki w tym składzie

#28

Leh: Niezły mecz biorąc pod uwagę ile nas dzieli od Liverpoolu.

Szkoda znowu tych punktów. Oddaliśmy 3 razy prowadzenie w końcówkach w ciągu tygodnia.

Powoli do przodu. Gra z Chelsea czy dziś nie była zła. Niestety jeszcze trzeba zbudować mental, a to jest trudniejsze

» 7 kwietnia 2024, 18:33

#27

Biniek: To bardziej wygląda tak, jakby mental i chęci były, ale brakuje pomysłu na grę.

#26

jayjay2: Ciężko o spokojny mecz, gdy jeden twój środkowy pomocnik nie potrafi celnie podać, a drugi przez 85 minut uzbierał 14 celnych podań.

#25

Leh: No bo jeden ma 18 lat i wchodzi do dorosłej piłki a drugi jest po prostu emerytem. Brakuje nam w pomocy piłkarzy w sile wieku.

#24

HillsHaveEyes: tego dalej Mainoo piecze, dooobrze tak trzymaj, chociaz wiemy ze cierpisz :D

#23

Litosci: Jayjay w wieku Mainoo pewnie jeszcze z mama do lekarza chodził, a oczekuje id 18 latka żeby w tym syfie pomoc ciagnal za uszy

» 7 kwietnia 2024, 18:52

#22

jayjay2: Litosci: kto mówi, że ma ciągnąć za uszy? kto mówi, że ma sam nam wygrywać środek pola? skoro robi się z niego zbawiciela tego klubu i najlepszego środkowego angielskiego pomocnika, to chyba powinniśmy mieć jakieś oczekiwania, co do jego gry, prawda? Chłop ma 14 celnych podań i 9 strat przez 85 minut, ponownie nawet bramkarze mieli od niego więcej celnych podań. Ale rozumiem, że McFred obniżyli mocno standardy i teraz można mieć tyle celnych podań, co strat a i tak grasz dobry mecz i jesteś talentem.

» 7 kwietnia 2024, 18:55

#21

Litosci: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.04.2024 19:14

A taki Casemiro oprócz podania przewrotka miał jakieś celne podanie dzisiaj? Nie musisz odpowiadać. Daj Mainoo do zespołu, ktory chociaż trochę potrafi grać piłka, a nie tylko walić lagi na skrzydłowych, to zobaczysz jego potencjał. Ja wiem, ze jesteś atencjuszem i na sile próbujesz każdy jaśniejszy punkt w tej drużynie przyrównać do goena aby tylko ktoś z tobą zaczął dyskutować, ale weź już stul i popisz sobie z AI na snapchacie, to będziecie mogli się swoimi statystykami celnych podań wymieniać. Ta drużyna od 10 lat to jeden wielki kibel z przebłyskami, a ty każdy pozytyw jak garnacho czy Mainoo deprecjonujesz, bo ci ETH Ronaldo wywaliłĂ˘Â€Ś

#20

jayjay2: A czy napisałem, że Casemiro zagrał dobry mecz? Jeden i drugi byli fatalni. Jak rozumiem, nie można napisać, że zawodnik X zagrał słaby mecz, bo zawodnik Y też zagrał.

>Daj Mainoo do zespołu, ktory chociaż trochę potrafi grać piłka, a nie tylko walić lagi na skrzydłowych, to zobaczysz jego potencjał.

Ciekawe dlaczego gramy z pominięciem drugiej linii? Ja nie wiem, może Ty się domyślasz? na pewno nie dlatego, że jeden z środkowych pomocników w ogóle nie pokazuje się do podań?

#19

HillsHaveEyes: Bramka z bledu zawodnika Live, tak to kalectwo w ataku Bolton vol 2

#18

KubaUtd: Czemu Ferdinand Neville czy inne byłe gwiazdy zawsze mają dużo do powiedzenia a nie powiedzą tego że Rashford już dawno powinien być sprzedany

» 7 kwietnia 2024, 18:32

#17

Kilerek7: Jest progres, zamiast uwalić mecz, stracili tylko gola mniej. Jak schodzi Garnacho i obrona Częstochowy to tak jest, niemal prawie kopia meczu z Chelsea.

Kanonierzy nie ma za co xD

#16

Paps: Fatalna pierwsza połowa i powinno być spokojnie 2-3 -0 dla Liverpoolu. Później gdy podłączyli nas do prądu po błędzie zaczęliśmy grać. Szkoda,że sędzia dał się nabrać na tego karnego. Bezsensowne zachowanie Awb.

» 7 kwietnia 2024, 18:31

#15

Dodge: Sędzia to pół biedy, jeżeli VAR to podtrzymuje to coś nie działa w tym systemie. Tzn wiadomo co…niekompetentni ludzie

#14

qbsonUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.04.2024 18:42

Varowi też trzeba trochę pomóc, reakcja AWB pokazywała że sędzia miał rację, to samo z Dalotem ostatnio. Trzeba w trochę cwaniactwa, gestykulacji, pokazania że sędzia się myli. Porownalbym to do podniesienia ręki po walce bokserskiej. Niestety nikt nie protestował więc sędziowie mogli się czuć bezpiecznie że decyzja jest ok.

#13

Dodge: Ale sędzia jest od sędziowania a nie od patrzenia na relacje zawodnika

#12

SkilledHydra16: Kolejny mecz gdzie w końcówce oddajemy prowadzenie. Ale teraz w 84 minucie a nie 99, więc jest progres!

#11

cantona007: A było tak blisko zwycięstwa gdyby nie wślizg :x Ale nie ma tragedii, remis z Liverpoolem to dobry rezultat

#10

dReddowski97: Słaby mecz w naszyn wykonaniu, mimo to cieszy każde utarcie nosa porobionemu Jurgenowi.

#9

SickRabbit: Jedyny plus, że urwali lfc 4pkt w lidze i wywalili ich z FA. I na tym kończą się pozytywy tego sezonu.

» 7 kwietnia 2024, 18:30

#8

Krzyk: O tym samym myślałem. Oby tylko Liverpool nie wygrał jednak tej ligi w tym roku

#7

Cwr91: Ja z tego sezonu zapamiętam bramę garnacho z przewroty. No i może puchar Anglii?

#6

Biniek: Mówiłem, że 2:2 będzie:)

Za Hojlunda mógł dziś wyjść Ryszard Kalisz i efekt byłby taki sam.

#5

#4

Paps: Kalisz byłby lepszy, może by lepiej zastawiał piłkę.

#3

TenHag4ever: Zabrakło szczęścia, mecz dobry. Ten Hag musi zostać i powoli budować zespół.

» 7 kwietnia 2024, 18:29