Fortuna 1 Liga: Polonia Warszawa - Chrobry Głogów. Relacja live i ...

3 mar 2024

W meczu 22. kolejki Fortuna 1 Ligi Polonia Warszawa zagra z Chrobrym Głogów. Czy ekipa z Warszawy przerwie serię porażek? Relacja live i wynik na żywo meczu Polonia Warszawa - Chrobry Głogów na Polsatsport.pl.

Polonia Warszawa - Figure 1
Zdjęcia polsatsport.pl

Stołeczny zespół nie może pochwalić się dobrymi wynikami w tym sezonie rywalizacji na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Piłkarze klubu z Warszawy mają na swoim koncie zaledwie 19 punktów. Co więcej, przegrali cztery ostatnie ligowe starcia z rzędu. Czy w niedzielę przerwą niefortunną serię?

Kibice Chrobrego także nie mogą być zadowoleni z poczynań swoich ulubieńców. Warto przypomnieć, że ekipa z Głogowa ma zaledwie trzy punkty przewagi nad swoimi najbliższymi rywalami, a co za tym idzie - nad strefą spadkową.

Relacja live i wynik na żywo meczu Polonia Warszawa - Chrobry Głogów na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.