Serie A: osłabiony Inter niespodziewanie przegrywa z Empoli ...

24 sty 2023

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2023 22:58

Niespodzianka w Mediolanie - w meczu 19. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej Inter przegrał z Empoli 0:1 (0:0). Zwycięską bramkę w 66. minucie zdobył Tommaso Baldanzi.

Mecz Inter Mediolan - Empoli

Mecz Inter Mediolan - EmpoliFoto: PAP/EPA/MATTEO BAZZI

Gospodarze od 40. minuty musieli radzić sobie w osłabieniu po tym, jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał słowacki obrońca Milan Škriniar. W 90. minucie na boisku w szeregach gości pojawił się Sebastian Walukiewicz.

W innym spotkaniu Bologna zremisowała z Cremonese 1:1 (0:0). Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał bramkarz Łukasz Skorupski. W tabeli prowadzi Napoli (50 pkt) z przewagą 12 punktów nad Milanem oraz trzynastu nad Interem i Romą.

Kapitan Interu Mediolan kończy mecz w pierwszej połowie! ????

Nerazzurri grają w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Milana Škriniara! ???? Starcie z Empoli FC trwa w Eleven Sports 1. #włoskarobota???????? pic.twitter.com/MtvCL3HEBt

— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) January 23, 2023Wyniki 19. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej: