Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut. Kiedy jest mecz? O której ...

29 dni temu

Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut. Kiedy jest mecz? O której godzinie?

Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut to mecz II rundy turnieju ATP w Monte Carlo. Kiedy jest mecz Hurkacz - Agut? O której godzinie gra Hurkacz? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online meczu Hurkacz - Bautista-Agut w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.

Hurkacz - Figure 1
Zdjęcia polsatnews.pl

Polski tenisista udanie rozpoczął zmagania w Monte Carlo, pokonując na otwarcie Jacka Drapera, choć nie było to łatwe spotkanie. Zwycięzcę wyłonił tie-break w trzecim secie, w którym zdecydowanie lepszy był Hurkacz. Tym samym wrocławianin kontynuuje świetną serię "na mączce", gdyż w zeszłym tygodniu wygrał turniej w Estoril.

Hiszpan również ma za sobą zwycięski mecz, tyle że udało mu się to zrobić w dwóch setach. Jego rywalem był Facundo Diaz Acosta.

Będzie to szósty mecz Hurkacza z Baustistą Agutem. Jak na razie Hiszpan prowadzi 3:2. Dwa ostatnie spotkania padły jednak łupem Polaka.

Kiedy jest mecz Hurkacz - Baustista Agut? To pytanie zadają sobie fani tenisa. Polak i Hiszpan wyjdą na kort w środę 10 kwietnia jako drudzy od 11:00. Ich mecz rozpocznie się po zakończeniu starcia Karena Chaczanowa z Francisco Cerundolo.

Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut? Transmisja TV i stream online

Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.