Miami Open: Hubert Hurkacz - Sebastian Korda. Relacja live i wynik ...

24 mar 2024

Czas na kolejny mecz Huberta Hurkacza podczas tegorocznej edycji turnieju ATP w Miami. Naprzeciwko Polaka stanie Sebastian Korda. Relacja live i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Sebastian Korda na Polsatsport.pl.

Hurkacz - Figure 1
Zdjęcia polsatnews.pl

Hurkacz ma za sobą już swój pierwszy mecz podczas tej edycji zmagań na Florydzie. Warto przypomnieć, że wrocławianin rozpoczął grę na kortach w Miami od drugiej rundy, ponieważ otrzymał od organizatorów wydarzenia "wolny los". Pierwszym przeciwnikiem Polaka był Aleksandr Szewczenko.

Wydawało się, że Hurkacz bez większych problemów przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mimo to zawodnik rodem z Kazachstanu był w stanie zaskoczyć wrocławianina. Polak wygrał pierwszego seta 6:4, natomiast w drugiej partii lepszy okazał się Szewczenko, który zapewnił sobie zwycięstwo po tie-breaku. Zatem o wyniku całego spotkaniu musiał zadecydować trzeci set, w którym chłodniejszą głowę zachował Hurkacz. Plasujący się na dziewiątym miejscu w rankingu ATP zawodnik wygrał ostatnią część rywalizacji 6:3.

Teraz przed podopiecznym Craiga Boyntona kolejne wyzwanie. W trzeciej rundzie turnieju w Miami naprzeciwko niego stanie Sebastian Korda. Poprzednim oponentem Amerykanina był Roberto Bautista-Agut. Znajdujący się na 29. miejscu w rankingu ATP 23-latek wygrał mecz 6:7 (2:7), 6:3, 6:4.

Relacja live i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Sebastian Korda na Polsatsport.pl.