30 lis 2023
Viaplay

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Liverpool vs Fulham

The Reds plasują się na 3. miejscu w tabeli Premier League. Tylko raz musieli w tym sezonie uznać wyższość rywali (30 września ulegli Tottenhamowi). W poprzedniej kolejce w hitowym starciu podzielili się punktami z Manchesterem City. W spotkaniu z Fulham Liverpool nie powinien mieć problemów ze zgarnięciem pełnej puli. The Cottagers zanotowali ostatnio serię meczów bez zwycięstwa, którą przerwali dopiero w minionej kolejce, pokonując Wolverhampton 3:2. Wygraną zapewnił im dopiero gol w 90. minucie z rzutu karnego.

Manchester City vs Tottenham

Man City nie spuszcza z tonu, mimo tego, że jest wiceliderem - 1 punkt za Arsenalem, ale to tylko dlatego, że zaliczył 2 remisy z mocnymi rywalami: 1:1 z Liverpoolem i 4:4 z Chelsea. Przed piłkarzami Manchesteru City trudne starcie z Tottenhamem, który w lutym pokonał ich 1:0, ale na boisku w Londynie, bo w Manchesterze był wynik 4:2 dla Man City. Trzeba jednak wiedzieć, ze Manchester gra też dobrze w Lidze Mistrzów (ostatnio 3:2 z RB Lipsk i 3:0 z Young Boys). Hotspurs są na 5. miejscu z 26 punktami - brakuje im dokładnie 3 oczek do Man City.

Plan transmisji - 14. kolejka Premier League i 19. kolejka Sky Bet Championship: